Erdőbe vitte munkásának holttestét a főnök
Az ukrán férfi holttestére egy erdőben találták rá, miután munkáltatója nem hívott orvost a feketén foglalkoztatott munkáshoz, inkább megszabadult tőle - írta az esetről az ABC News híre alapján az origo.hu.
A férfi halálának okáról nincs hír, de miután rosszul lett, a főnöke nem hívott számára orvosi segítséget, inkább kidobta a testet egy erdőben - írja az origo.hu.
Rengeteg ukrán vendégmunkás dolgozik Lengyelországban, a hivatalos adatok szerint 1,2 millió ember, de százezres lehet az a nagyságrend, akiket illegálisan foglalkoztatnak az országban.
origo.hu
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A tanári béremelés hatására rekordokat dönt a pedagógusképzésre való jelentkezés, és az iskolaigazgatókhoz is soha nem látott számú... Teljes cikk
A pénteken életbe lépett adótörvény-módosítások értelmében az automatikus pótlékmentes részletfizetés összeghatára megduplázódott, így már... Teljes cikk
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) tiltakozik a kormány azon terve ellen, hogy a pedagógusok teljesítményértékelés alapján járó havi 20–60 ezer... Teljes cikk
- Szja-mentesség 25 év alatt – útmutató diákoknak a NAV-tól 2 hete
- Ennyiért sem kell a munka? Csak a 60 felettiek mennek ki a földekre 2 hete
- Túl a zsebpénzen - a diákmunka már nem az, ami régen volt 2 hete
- Mi van, ha leáll a ChatGPT? Mennyire sérülékeny az MI-alapú munkavégzés? 2 hete
- Munkaerőhiány? Itt a rejtett 400 ezres tartalék - digitális, rugalmas, elérhető 2 hete
- Fagyigép, masszázs, borhűtő a munkahelyen: hódíthatnak az irodahotelek 3 hete
- Nem csupán beugró munkaerő - diákok és nyugdíjasok a munkapiacon 4 hete
- A vezetők rejtett fegyvere: így alakítják át a munkahelyeket a túlélésért 4 hete
- Nagy hajrá indul a szezonális munkaerőért – ezekre a munkákra van most a legnagyobb kereslet 4 hete
- A home office vége? 4 hete
- Czomba Sándor: évente 30-40 ezer ember fog hiányozni a magyar munkaerőpiacról 4 hete