Kkv-k kommunikációját erősítő program indul

Vitathatatlan, hogy információdömping van az üzleti életben. Természetesen, minden magyar kis- és közepes vállalkozás arra törekszik, hogy szóhoz jusson, hogy rá is odafigyeljen a piac, és hatékonyabb lehessen az értékesítése. Ebben kíván segíteni a vállalkozáserősítő Kézfogás Program.

A kisvállalatoknak általában nincsenek meg azok az anyagi eszközeik, mint egy nagyvállalatnak, amelyekkel népszerűsíteni tudják tevékenységüket, így kevésbé tudják hallatni a hangjukat. Pedig egy kisvállalatnak ugyanúgy beszélnie kell a célpiacához, ha élni akar, mint egy nagynak, méghozzá nem "dadogva", hanem érthetően, világosan.

Egy kommunikációs vállalkozáserősítő program kisvállalatoknak

A Kapcsolatépítő Üzleti Randi Klub éppen a kkv-k érdekében hirdeti meg ebben az évben is a Kézfogás Program 2011 nevű vállalkozáserősítő programot, melynek segítségével olyan kifinomult, célirányos, mérhető és hiteles kommunikációs módszerekkel, eszközökkel ismerkedhetnek meg a kisvállalatok, melyek alkalmazása nélkül nagyon nehéz megfelelő módon és hatásosan eljuttatni az üzenetet a célközönséghez.

Mit tanulhat a Kézfogás Programból?

A Kézfogás Programban megtanulhatja egy cégvezető, milyen a jó céges bemutatkozás, melyek azok a kommunikációs eszközök és módok, amelyek kifejezetten termelő, gyártó, ipari cégeknek lehet hatékony, és melyek, amelyek a szolgáltatóknak, milyen az a csúcshatékony értékesítői kommunikáció, mikor funkcionál jól a weboldala, a webáruháza, a célzott online megjelenése. Megismerhet olyan innovatív, modern kommunikációs eszközöket, amelyek használata által biztosan emlékezni fognak a cégre.

Kiderül az is a programban, hogyan könnyíti meg a jó arculat az értékesítést, hogyan alkosson ötletes, a versenytársakétól markánsan eltérő és kiemelkedő, valamint a mai fogyasztói elvárásoknak maradandóan megfelelő hirdetést. A résztvevők megtudhatják, hogy egy tárgyalás sikerét hogyan befolyásolja az öltözékünk, a testbeszédünk. Egyszerű, konkrét példákat láthatnak arra, hogyan növelhetik presztízsüket, törzsvásárlói számukat kis költségvetésű céges rendezvényekkel.

Neves szakemberek a Kézfogás Programban

A Kézfogás Program mellé álltak neves kommunikációs szakemberek is: például Tonk Emil, a Magyar Marketing Szövetség alelnöke, Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs és PR igazgatója, Andor László, az Értékesítők Szövetségének alapítója és elnöke.

A Kézfogás Program 2011-ről bővebb információ: www.uzletirandi.hu

  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Beindult a tűzoltórendszer, 56 munkás hagyta el az akkumulátor-gyár területét

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk

Egy hónapig lehet még kérni az szja-bevallás tervezetének postázását

Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk

A DK felszólítja Csányi Sándort, hogy fejezze be az OTP-nél a tömeges kirúgásokat

Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk