kapubanner for mobile

Közös cégben a Reál ital-nagykereskedői

Új, ital-nagykereskedelemre szakosodott vállalkozást alapított a Reál Hungária Élelmiszer Kft. a csoporton belül működő ital-beszállító partnerekkel karöltve. A nyolc alapító cég az ország legnagyobb ital-szaknagykereskedését hozta létre, amelynek célja, hogy a hazai piacon minél jelentősebb szerepet vállaljon.

A hazai szinten több mint 80 százalékos lefedettséggel rendelkező, újonnan alapított társaság nyolc tagja közül hat cég korábban is a Reál üzleti partnereként működött, míg két további nagykereskedő újonnan csatlakozott.

A Reál Hungária Drink Kft. alapító tagjai a Z+D Nagykereskedelmi és Diszkont Kft., Ventwest Kereskedelmi Kft., Bata Kereskedelmi és Vadászatszervezési Kft., Penomit Italnagykereskedelmi Zrt., Agria Drink Kereskedelmi és Szolgáltató Kft., Italkereskedő-Ház Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt., Szal-tó Kereskedelmi Kft., Waldi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A tagvállalatok összesített forgalma 2007-ben elérte a 46 milliárd forintot, együtt összesen több mint 60 ezer négyzetméter raktárkapacitással, 35 telephellyel, 200 szállítóautóval és 150 területi képviselővel rendelkeznek. Az összefogás eredményeként létrejött az ország legnagyobb és legjelentősebb ital szaknagykereskedése, áll a társaság közleményében.

A Reál Hungária Drink Kft. – amelyben a Reál Hungária Élelmiszer Kft. is tulajdonrésszel bír – 2008. július 1-jén kezdte meg működését. A Reál szervezeti felépítésében az új cég az eddigi nyolc régiós tagvállalat mellett egy újabb, úgynevezett szakmai régióként foglal helyet. A jövőben egy új, erős háttérrel rendelkező ital diszkontlánc, valamint a HoReCa értékesítés hatékony megszervezését, továbbá átfogó informatikai háttér kiépítését és testre szabását tervezik.

A vállalkozás cégvezetői posztját szeptember 15-től Seregély István tölti be. A tekintélyes szakmai múlttal rendelkező szakember korábban a Coop belföldi és import beszerzéseiért felelős vezetőjeként tevékenykedett.
  • 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Szegedi BYD-gyár: külön határátkelési sávot kapnak a külföldről járó dolgozók

Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk

Milliárdok érkeznek – 150 munkahely sorsa dőlt el Csöngén

A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk

Új korszak jöhet a Debreceni Egyetemen a GE-vel közösen

Színvonalasabb és biztonságosabb lehet a betegellátás a jövőben a Debreceni Egyetem (DE) és a GE HealthCare közötti újabb keretmegállapodásnak... Teljes cikk