Lövöldözés volt a Youtube központjában
Egy nő nyitott tüzet több alkalmazottra a Youtube kaliforniai központjában. Három embert megsebesített, köztük volt párját is, majd öngyilkos lett - írja a Magyar Hírlap.
Az elkövető ebédidőben ment az épületbe, először az ebédlőben adott le 6-8 lövést. A nő nem volt a cég alkalmazottja, párja és egy 32 éves nő súlyos állapotban van, a harmadik áldozat állapota kielégítő.
Donald Trump amerikai elnök azt írta a Twitteren: imádkozik minden áldozatért. Valamint dicsérte a rendőrséget a gyors és határozott intézkedéséért.
Magyar Hírlap
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk
Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk
Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk
- A rendőrségről lopott a vagyonőr 2 hete
- Zsebbe fizetett a dolgozóinak a cégvezető, 750 milliós kárt okozott 2 hónapja
- Több mint 250 dolgozóját mérgezte meg a HR-igazgató, aki a mai napig HR-esként dolgozik és nem vonták felelősségre 3 hónapja
- Elítélték a bejárónőt, aki saját munkáltatóját lopta meg 4 hónapja
- Börtönre ítélték a nőt, aki késsel támadt kolléganőjére és a főnökét is fenyegette 5 hónapja
- Az őrzésért felelős portás sikkasztott, lebukott 6 hónapja
- A boldogság paradoxona: miért tesz boldogtalanná a folyamatos kényeztetés? 7 hónapja
- El nem végzett munkákra hivatkozva vert át cégeket egy férfi 7 hónapja
- Majdnem kétmillióval károsított meg egy céget egy könyvelő 8 hónapja
- Eladta a rájuk bízott raklapokat két kamionsofőr, vesztegetés miatt kell felelniük 9 hónapja
- Hamis munkáltatói igazolást gyártott személyi kölcsönökhöz egy férfi, lebukott 10 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben