Negyedmilliárdos fejlesztés a Veritas Dunakiliti Kft.-nél
Negyedmilliárd forintos, ötödrészben az Új Széchenyi Tervpályázatán elnyert forrásból finanszírozott fejlesztést hajt végre a főleg üzemanyag-, olaj- és levegővezetékek összeszerelésével foglalkozó Veritas Dunakiliti Kft. - mondta el a társaság ügyvezető igazgatója.
Jáger Tibor jelezte: a Dunakilitin megvalósuló projekt keretében például szivárgásmérő számítógépet, duplacsöves présgépet, valamint azonnali vizsgálatok elvégzését lehetővé tevő laboreszközöket, mérőeszközöket szereznek be. Emellett kiépítik a mérőműszerek levegőellátásához nélkülözhetetlen légcsatornát. A tervek szerint az év végén záruló komplex beruházás eredményeként négy új munkahely jön létre.
A Veritas Dunakiliti Kft. a német Poppe-Veritas Holding GmbH & Co Konszern tagja, a Veritas AG autóipari beszállító 100 százalékos tulajdonú magyar leányvállalata. A konszern főbb gyártmányai közé tartoznak az üzemanyag-rendszerek, a turbócsövek és a fröccsöntött termékek. A dunakiliti székhelyű társaság tevékenysége az 1995-ös indulás óta közel változatlan: gyártókapacitásának háromnegyedét üzemanyag-, olaj- és levegővezetékek, vezetékrendszerek összeszerelése foglalja le, a fennmaradó hányadot gumi vulkanizálás teszi ki.
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A Rév-Bíró-Vart Metal Zrt. friss, mintegy 2,1 milliárd forintnyi értékű beruházása száztíz új munkahelyet hoz létre Mezőtúron - közölte... Teljes cikk
A lakóautókat gyártó Knaus Tabbert legújabb, mintegy 2,2 milliárd forintnyi értékű beruházása ötven új munkahelyet hoz létre Nagyorosziban -... Teljes cikk
A Samsung Electronics dél-koreai dolgozóinak 93 százaléka megszavazta a sztrájkot a bónuszvita miatt, ami tovább mélyíti a konfliktust a világ... Teljes cikk
- Ezer új munkahely jön létre Miskolcon 1 hete
- Borúlátóak a cégek, mégis AI-ba fektetnek - mutatja egy friss felmérés 1 hete
- Tanulmány: Az AI térnyerése a juttatások csökkentéséhez vezet? 2 hete
- 50 új munkahelyet teremt a Knaus Tabbert Nagyorosziban 2 hete
- Kínai gigaberuházás Tatabányán: 43 milliárd forint, 800 új munkahely 2 hete
- 150 új munkahely Napkoron a milliárdos beruházás nyomán 2 hete
- Kétszáz munkahelyet hoz létre a Rosenberger Csoport új beruházása 4 hete
- Kétszáz új munkahely jön létre Sóskúton 4 hete
- 200 új munkahelyet hoz létre ez a cég Sóskúton 1 hónapja
- 330 új munkahely jön létre Kapuváron 1 hónapja
- 700 munkahely válik betonbiztossá Pápán – újabb milliárdos beruházás érkezett 1 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?