Negyven fős leépítésről tárgyalnak a győri kórházban
Negyven dolgozóját, köztük orvosokat, nővéreket és ápolókat menesztene a győri megyei kórház. A leépítést két lépcsőben, decemberben és februárban tervezik végrehajtani - írja a HírTv.
Kisalföld / HírTv
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A pénteken életbe lépett adótörvény-módosítások értelmében az automatikus pótlékmentes részletfizetés összeghatára megduplázódott, így már... Teljes cikk
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) tiltakozik a kormány azon terve ellen, hogy a pedagógusok teljesítményértékelés alapján járó havi 20–60 ezer... Teljes cikk
Halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétsége miatt emelt vádat a bíróság. Teljes cikk
- A HR is alapvető reformra szorul az egészségügyben: itt vannak a javaslatok 4 hónapja
- Február végéig lehet szavazni az ország legjobb egyetemi oktatójára 4 hónapja
- Munkagéppel állt bosszút a zalai segédmunkás 6 hónapja
- Álruhában adott be injekciókat az álorvos, műtőkbe is bejutott 7 hónapja
- Félmilliárdos csalást hozott össze egy kórházban dolgozó HR-es 7 hónapja
- Felfüggesztett börtönbüntetést szabtak ki egy pécsi orvosra és egy boncmesterre halottakból kioperált csontok miatt 9 hónapja
- Felmérés: Az orvosok 85 százaléka szerint romlott az egészségügy helyzete a béremelés óta 9 hónapja
- Pénzért, a vakcina beadása nélkül igazolta a koronavírus elleni védőoltás felvételét egy háziorvos 10 hónapja
- Belügyminisztérium: a MOK "hamis állításaival" ellentétben az ügyeleti óraszám nem változik 10 hónapja
- "Nem mérik fel reálisan" - súlyos következményekkel járhat az egészségügyi dolgozók további terhelése 10 hónapja
- Ingyenesen szerezhetnek jogosítványt szeptembertől a diákok - kik lesznek az oktatók? 11 hónapja