Új ipartelep Tatabányán
Zöldmezős beruházással 3100 négyzetméteres ipartelepet épít Tatabányán az áruházi árubemutató állványokat, kocsikat és polcokat gyártó Raltech Kft. - írja a Napi Gazdaság.
A vállalkozás a fémmegmunkáláson kívül termékeit saját porfestőüzemében látja el a legkorszerűbb bevonatokkal. Hűtőtechnikai cégeknek is vállal bérmunkában lemezmegmunkálást. A 10 éve alakult társaság magyar magánszemélyek tulajdonában van - olvasható a Napi Gazdaságban.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Komáromban 620 új munkahely jön létre a BYD legújabb, 32 milliárd forintos beruházásával – de a számok mögött sokkal többről van szó. A kínai... Teljes cikk
A Samsung SDI átadta a valaha volt egyik legnagyobb kutatás-fejlesztési beruházást Magyarországon, ami jól mutatja, hogy a keleti nyitás stratégiája... Teljes cikk
Brazil ügyészek pert indítottak a kínai elektromos jármű gyártó óriás BYD és két alvállalkozója ellen, mondván, hogy emberkereskedelemért és... Teljes cikk
- Ágazati szakképzési centrum nyílik Tatabányán jövőre 3 éve
- Vadászati oktatóközpont nyílt Tatabányán 4 éve
- Csökken a képviselők fizetése és leépítés lesz a tatabányai Városházán 4 éve
- A Graboplast is nyert a munkahelyvédő beruházási támogatásból 5 éve
- Tatabánya mellett épít gyárat a dél-koreai Doosan 5 éve
- Tatabányán kezd működni az ország egyik legkorszerűbb szakképzési centruma 5 éve
- Egymilliárdos adócsalással gyanúsítanak egy nemzetközi céghálózatot 6 éve
- Új üzemcsarnokot avatott a Thermotechnika Tatabányán 6 éve
- Letették a Doosan rézfólia gyárának alapkövét Tatabányán 6 éve
- 140 munkahely az autóüveggyártónál 7 éve
- 220 munkahelyet teremt Tatabányán a beszállító 7 éve