Új kolléga a Red Lemon Mediánál
Klátyik Heni személyében új kolléga csatlakozott a Red Lemon Media csapatához.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
- Paks 2: Elkezdődött a leendő munkásszállók berendezése 4 éve
- Kevés a matróz és akadozik a hajóvezető utánpótlás 6 éve
- Folytatódik a mentési munka, hogy felhozzák a Hableány roncsait 6 éve
- Meghallgatták a Hableány turistahajó cégvezetését 6 éve
- Gyakorlat teszi a mestert! A munka alapú képzés a szakképzés jövője 7 éve
- Fürjes Balázs lehet az új Közmunkatanács elnöke? 7 éve
- Meghalt egy magyar munkás Komáromnál 7 éve
- Új vezetők a Lapcomnál 8 éve
- A Duna Aréna építésének reklámfilmje hemzseg a munkavédelmi bakiktól 8 éve
- Duna András úrnak: Köszönet a boldog évekért 8 éve
- Nyitott cég, tervezhető karrier és kaizen szemlélet 8 éve