Új kormányzati értékesítési igazgató az Invitelnél
Biró Albert lett az Invitel új kormányzati értékesítési igazgatója. Az elmúlt időszakban több új vezető is érkezett az Invitelhez, a vállalat nem titkoltan szeretné még jobban megszilárdítani pozícióit az üzleti és lakossági piacokon egyaránt - derül ki a portálunknak eljuttatott sajtóanyagból.
Biró Albert 1999-ben végzett a Kandó Kálmán Műszaki Főiskolán műszaki menedzserként, majd a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen folytatta tanulmányait, ahol előbb MBA, később Külgazdasági szakon közgazdász diplomát szerzett. Szakmai pályafutását 1998-ban kezdte az Ericsson Magyarország Kft.-nél, majd az Invitel egyik elődvállalata, a PanTel Távközlési Rt. értékesítési menedzsere lett. Később az S&T Magyarország Kft. üzletágvezetőjeként tevékenykedett, majd 2005-ben került a Novell-hez, ahol előbb stratégiai projektvezetőként, majd 2008-tól stratégiai igazgatóként dolgozott egészen mostanáig. A 36 éves szakember számos szakmai és civil szervezet munkájában vállal szerepet - olvasható a sajtóanyagban.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Jakub Stanislavot nevezte ki a közép-kelet-európai szállodai üzletágának vezetőjévé 2026 januártól a világ legnagyobb kereskedelmi... Teljes cikk
Magyarországról indult, majd a világ egyik legnagyobb globális vállalatának felsővezetőjeként 85 országban irányított üzleti működést, 45 ezer... Teljes cikk
Magyari Zoltán a Continental Dohányipari Zrt. új vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
- Új HR vezető az Arvalnál 2 hete
- Vezetőváltás a kecskeméti Mercedes élén 2 hete
- Váltás a Prohuman élén, ő az új vezérigazgató 2 hete
- Új HR igazgató a Drehernél 2 hónapja
- Új regionális igazgató az AstraZenecánál 2 hónapja
- A Lidl kommunikációs vezetője a Yettelnél folytatja 2 hónapja
- Távozik a Citigroup pénzügyi igazgatója 2 hónapja
- Új igazgató a Schneider Electric dunavecsei okosgyárában 3 hónapja
- Új vezető a Schneider Electric GSC Budapest HUB élén 3 hónapja
- Tisztújítás: búcsúzik a Blikk és az Inforádió főszerkesztője a tulajdonosváltások nyomán 3 hónapja
- Új ügyvezető igazgató a Bosch miskolci gyáránál 3 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig