kapubanner for mobile

Új vezetők a Jalsovszky Irodánál

Pázsitka Gábor személyében új partner csatlakozott a Jalsovszky Ügyvédi Irodához - tudta meg portálunk. A szakértő az iroda új bankjogi és finanszírozási szakterületét vezeti.

A közleményből kiderül, hogy Gábor a magyar finanszírozási jogi piac egyik vezető jogásza, közel 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik, melyből 10 évet két "Magic Circle" nemzetközi ügyvédi iroda finanszírozási csoportjában szerzett.

További szervezeti változás az iroda életében, hogy 2016-tól Csővári István, vezető adójogásza partnerként folytatja tevékenységét. Elsődleges feladata a nemzetközileg is elismert, évek óta piacvezető pozíciójú adócsoport további bővítése lesz. István emellett továbbra is részt vesz az iroda egyéb jogi tanácsadói tevékenységében - olvasható a sajtóanyagban.

  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek