Vezetőváltás a Kürt Akadémiánál
Április 3-ától Orovica Szilárd személyében új ügyvezető igazgató áll a Kürt Akadémia élén.
Orovica Szilárd a hazai alapítású franchise scale-up vállalattól, a Bubbles-tól érkezett a KÜRT Akadémiához; ezt megelőzően több mint 7 éven át a német multi techcégnél, a Kuka Roboticsnál töltött be ügyvezetői és pénzügyi vezetői pozíciót. A szakember 15 éves felsővezetői múlttal rendelkezik. A korábbi ügyvezető, társtulajdonos Vityi Péter a továbbiakban a digitális és stratégiai transzformációkra fókuszál a Kürt Akadémia vállalati tanácsadás üzletágában.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Az Egyesült Királyság újra csatlakozott az Erasmus+ programhoz, amelynek köszönhetően brit fiatalok százezrei tanulhatnak és dolgozhatnak majd... Teljes cikk
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) pénteki online ülésén. Teljes cikk
A menopauza idején jelentkező úgynevezett 'agyi köd' a nők kétharmadát érinti, feledékenységet és csökkent koncentrációt okozva. Ez a jelenség... Teljes cikk
- A legjobb vezetők néha hallgatnak: ezért kell több csend a meetingeken 4 napja
- Donald Trump Magyar Péterről: az új ember jó munkát fog végezni 4 napja
- Uniós források feltételekkel: mi kell a kifizetésekhez? 4 napja
- Állami karrierek újraírva: szakemberekkel épül a Tisza-kormány 5 napja
- Waberer's HR: Női kvóta, sofőrhiány és a munkaerőpiaci kihívások 6 napja
- "Távozzanak!" – vezetőcseréket sürgetett Magyar Péter győzelmi beszédében 6 napja
- Megvan a Bonafarm új HR igazgatója 1 hete
- Egy láthatatlan gépezet kulcsszereplője: mi az a menedzsmentkapitalizmus? 1 hete
- Személyi változások a magyarországi Bosch-csoportnál 2 hete
- A legjobb vezetők néha a legrosszabb emberek? A nárcizmus rejtett ára 2 hete
- Szervezeti átalakítással erősít a WING: új vezetési struktúra áprilistól 3 hete

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?