Vinkó Bence az év menedzsere az infokommunikációs szektorban
Vinkó Bencét, az EPAM Systems Kft. ügyvezető igazgatóját és Fehér Gyulát, a USTREAM alapítóját választotta az év menedzserének az infokommunikációs szektorban az Informatikai, Távközlési és Elektronikai Vállalkozások Szövetsége (IVSZ) - áll a portálunknak eljuttatott közleményben.
- A globális piacon is mérhető sikereket látunk Budapestről kiindulni, ilyen a mostani díjazott USTREAM, az EPAM vagy az AdasWorks is - mondta el a díjátadón Laufer Tamás, az IVSZ elnöke, hozzátéve: "az EPAM az ország egyik legnagyobb, külföldi piacokra is dolgozó szoftverfejlesztő cége".
A díjazott, Vinkó Bence 2007 óta az EPAM Systems Kft. ügyvezető igazgatója, korábban, öt éven át a cég HR menedzsereként dolgozott.
- Megtiszteltetés, hogy megkaphattam ezt a díjat, amellyel az infokommunikációs szektor kiváló teljesítményeit ismeri el évről évre az IVSZ. Gratulálok Fehér Gyulának is a díjhoz. Az elismerés az EPAM valamennyi munkatársának közös sikere. Arra kötelez, hogy még nagyobb lendülettel dolgozzunk tovább céljaink eléréséért - fogalmazott Vinkó Bence a díj kapcsán.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Először szerepel magyar szakértő a B20 vezetésében 3 hónapja
- Idén is díjazták a 40 év feletti női szakembereket 3 hónapja
- Együttműködési szerződést írt alá a VOSZ és a Családbarát Magyarország Központ 5 hónapja
- Rétvári Bence szerint több mint 4600 tanár bére magasabb egymillió forintnál 5 hónapja
- Új vezető a Magyar Fejlesztési Bank élén 6 hónapja
- Rétvári Bence: juttatást kapnak a tankerületi iskolában dolgozó tanárok év végén 7 hónapja
- Így nő a bíróságokon dolgozók illetménye 7 hónapja
- Együttműködési megállapodást kötött a VOSZ a BÁV Faktor Zrt. és a Flexibill Kft. 8 hónapja
- Eltérően látják a béremelések éves mértékét a munkaadók és a szakszervezetek 8 hónapja
- Együttműködési szerződést kötött a Menedzserek Országok Szövetsége és a VOSZ 8 hónapja
- Munkaadók: az átlagbérek jelentősen lassabban nőhetnek, mint a minimálbér 8 hónapja