Béremelésre kaptak ígéretet az egészségügyi dolgozók
Gulyás Gergely a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház Semmelweis-napi ünnepségén azt mondta az egészségügyben megkezdett bérfejlesztések folytatódni fognak - írja az MTI.
Köszönetet mondott azon egészségügyi dolgozóknak, akik bár jobb jövedelmet is elérhetnének külföldön, mégis itthon maradnak.
A kórház Semmelweis-napi ünnepségén elismeréseket, főorvosi, adjunktusi kinevezéseket adtak át az intézmény dolgozóinak.
Rétvári Bence a váci Jávorszky Ödön Kórház Semmelweis-napi ünnepségén beszédében kiemelte: fontos és életbevágó az a munka, amelyet az ápolók, orvosok és az egészségügyi dolgozók végeznek, nem rövidtávú döntés ezt a hivatást választani, elhivatottság kell hozzá. Köszönet illeti őket azért az áldozatkész munkáért, amelyet évek óta végeznek - fogalmazott. A köszöntő beszédeket követően díjakat adtak át a kórház dolgozóinak.
MTI
- 2025.02.28Vezetői Best Practice Fórum - Digitális transzformáció és az AGILE A Fórum célja: A Fórum célja a jó vezetői gyakorlatok és tapasztalatok megosztása, illetve a hazai vezetési kultúra fejlesztése.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.11Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Szervező: BME
Részletek
Jegyek
- 2025.03.18Óbudai Egyetem Állásbörze A személyes találkozás az potenciális jelentkezőkkel az állásbörzén az egyik leghatékonyabban módszer, hiszen amíg egy önéletrajz csupán „vázlatos” formában nyújt a jelentkezőről képet, addig a személyes találkozás és beszélgetés által sokkal jobban bizonyíthatnak is a szakmai felkészültséggel kapcsolatban.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.27 recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét.
Részletek
Jegyek
A munkaerőpiac folyamatosan változóban van, egyes munkakörök eltűnnek miközben újak jelennek meg. A technológiai fejlődés döntő szerepet játszik... Teljes cikk
Így kezdődött Tánczos Dorina pályafutása, aki néptáncosoknak készít egyedi mintás dresszeket. “Fantasztikus érzés, amikor a színpadon a... Teljes cikk
Egy tavaly október óta hatályos kormányrendelet értelmében január 15-től minden építőipari tervezőnek és kivitelezőnek kötelezően rendelkeznie... Teljes cikk
- Palóc André: három év alatt több mint 40 százalékkal emelkedik a minimálbér 4 napja
- Rétvári Bence: megérkezett az emelt bér a pedagógusokhoz és az óvónőkhöz 7 napja
- Béralku: így harcoljunk ki fizetésemelést 1 hete
- Az EU tanáronként ötmillió forinttal támogatja a magyar pedagógusok béremelését 2030-ig 1 hete
- Ennyivel emeli a béreket idén a Tesco 1 hete
- Fizetésemelés: mennyi az annyi 2025-ben? 1 hete
- A szakszervezet szerint sok dolgozó távozhat az Auchantól 2 hete
- Bérfejlesztést hirdetett az Auchan 3 hete
- Külföldi vendégmunkások: turbulens jogi környezet, megingó foglalkoztatói bizalom? 4 hete
- Megvan a megállapodás: így emelkedik a BKV-dolgozók bére 4 hete
- Létrejött a bérmegállapodás a HungaroControlnál 1 hónapja