Emelkednek a keresetek a Pick Szeged Zrt.-nél
Bérmegállapodás született a Pick-Szeged Zrt. és az Élelmezésipari Munkavállalók Független Szakszervezete között. Ennek értelmében 8%-os alapbéremelés illeti meg 2019. április 1. napjától a munkavállalókat - írják sajtóközleményükben.
Az alapbéremelés érinti a munkavállalóknak kifizetett bónuszok és pótlékok összegét, így az aláírt megállapodás átlagosan 10% fölötti béremelkedést jelent a dolgozóknak. Az egyezség a cég 4 telephelyének mind a 2100 dolgozóját érinti, akik a munkavégzés helyétől függetlenül májusban kapják a magasabb jövedelmet.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette... Teljes cikk
A demográfiai kihívások és a gazdasági stagnálás kettős szorításában telt a 2025-ös év a hazai munkaerőpiacon. Miközben a gazdasági környezet... Teljes cikk
Írország világszinten is egyedülálló lépésre szánta el magát: állandó alapjövedelem-programot indít művészek számára. A heti 325 eurós... Teljes cikk
- Nem csak stresszesek: ezek a munkák teszik leginkább tönkre az egészséget 3 napja
- Humánia HRS Group: stabil stratégiai partner a 2026-os munkaerőpiaci kihívásokban 6 napja
- Gulyás Gergely: heteken belül megkapják 150 ezer forintos juttatásukat a pedagógusok 6 napja
- Egy sornyi szakszervezet kéri a korkedvezményes nyugdíj visszaállítását 1 hete
- A humántőke-menedzsment lesz a siker kulcsa a kékgalléros szektorban? 1 hete
- Közel 800 ezer forint az átlagbér Magyarországon – itt a friss KSH-adat 2 hete
- Veszélyben az audis bérelőny? Új stratégiával készül a szakszervezet 2 hete
- "Tarthatatlan a helyzet" – azonnali béremelést követelnek a kulturális dolgozók 2 hete
- Fordulat a magyar munkaerőpiacon: lezárult a „Budapest-centrikus” korszak 2 hete
- Ekkora béremelést kap idén a spanyol király 2 hete
- Így csökkenthető a fluktuáció: juttatások, amelyek valóban számítanak a munkaerő megtartásában 2 hete

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben