Megjelent: 3 éve

Munkatársat keres a New York Times

Ha újságíróként dolgozol, szeretsz utazni, van tapasztalatod és megfelelő nyelvtudásod, akkor jelentkezz a New York Times álláshirdetésére!

A The New York Times minden évben elkészít egy listát olyan helyekről, melyeket érdemes felkeresni. A bejegyzések heti rendszerességgel készülnek, olyan strandokról, melyeket érdemes felkeresni, múzeumokról, melyeknek tárlatait érdemes megnézni, vagy akár arról milyen ételeket együnk a repülőgépen - írja a lap.

A magazin ebben az évben is keresi azt a személyt, aki egy ilyen cikksorozatot elkészít. Olyan tudósítót keresnek, aki minden helyre elmegy, és beszámol élményeiről, érdekesen, meseszerűen, fotókkal dokumentálva.

Médiában szerzett tapasztalat feltétlenül szükséges, valamint folyékony, szinte anyanyelvi szintű angol nyelvtudás, közösségi médiában való jártasság, és a digitális eszközökhöz való szakértelem.

Feladatok, elvárások:

  • Elutazni minden kijelölt helyre
  • Dokumentálni írásban az utazást, valamint a közösségi médiában is beszámolni
  • Nagyon aktívnak kell lenni a közösségi médiában
  • Korábban szerzett tapasztalatok magazinnál, kiadónál, újságnál, digitális kiadványnál, film vagy más médiavállalatnál
  • Elköteleződés egy teljes évre

The New York Times
  • 2020.08.30Sämling Solution most induló online nyílt képzései! Összes képzésünk elérhető online, professzionális csapatunk profi megoldásokkal a megszokott színvonalon a következő képzéseket ajánlja figyelmébe: Virtuális csapatok menedzselése, Practical Task&Project menedzsment, Hogyan oktassunk online, Kreatív problémamegoldás, Megtartó erőim a változó időkben, Reziliencia,Virtuális interjútechnika Részletek Jegyek
  • 2020.09.17HR Basic képzés HR feladatai vannak? Szeretné rendszerezni ismereteit, vagy szeretné összevetni saját gyakorlatát a másokéval, illetve egyszerűen csak érdeklődik a téma iránt? Nálunk megtanulhatja mit és hogyan kell hatékonyan csinálni. Jöjjön el képzésünkre és sajátítsa el – évek helyett 11 napban – az operatív HR munka legfontosabb eszközeit! Részletek Jegyek
  • 2020.10.06Vigyázz, jönnek az ellenőrök! Az ellenőrzésektől mindenki tart. Sok esetben azonban nem könnyű magunkat kiismerni a jogszabályok és az ellenőrzési folyamatok útvesztőjében. Ebben az eligazodásban szeretnénk segíteni olyan szakértőkkel, akik az ellenőrzések napi gyakorlatára látnak rá. Részletek Jegyek
Follow hrportal_hu on Twitter
Visszaesett a home office, nőtt viszont a részállású munkavállalók száma

Csaknem minden vezető és szakmunkás bejár a munkahelyére, csökken a home office-ban dolgozók száma, a részállású foglalkoztatottaké viszont... Teljes cikk

A dolgozók negyede 2 órával többet dolgozott home office-ból

A megfelelően kommunikáló, humánus és home office lehetőséget biztosítani képes munkaadók lesznek a következő válság munkaerőpiaci nyertesei,... Teljes cikk

Bevált a távmunka a hazai cégeknél

Nem csökkent a hatékonysága azoknak a hazai vállalkozásoknak, ahol minden kolléga távmunkában dolgozott a közel három hónapos kijárási... Teljes cikk