Prémiumot kapnak a győri Audi dolgozói
Ugyan a győri vállalat első embere szolid pénzügyi eredményként jellemezte a tavalyi évet, a jutalom nem marad el - írta az autopro.hu.
A prémium egyénre meghatározott összege az egyéni teljesítménytől függ - közölte az autopro.hu érdeklődésére a vállalat kommunikációs osztálya.
Vagyis ez azt jelenti, hogy az audisok számlájára csaknem egyhavi plusz munkabér érkezik az áprilisi fizetés mellé.
A Continental magyarországi telephelyein is kaptak jutalmat a dolgozók, a vállalat egységes prémiumban részesíti a munkavállalókat. A 2018-as üzleti év eredménye után fejenként 380 euró, azaz 121 036 forint jutalomban részesülnek a magyar dolgozók.
autopro.hu
- 2025.09.25recruiTECH BLUE konferencia A BLUE konferencia azoknak a kékgalléros toborzásban és foglalkoztatásban érintett HR vezetőknek, toborzási szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a céljaikért a munkaerőpiacon. Gyere el és tanuljuk, fejlődjünk közösen!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A munkavállalók számára gyakori juttatási forma a céges autó, de az ezzel kapcsolatos áfakezelés számos kihívást és buktatót rejt a... Teljes cikk
A SZÉP-kártya tulajdonosok közel 12 százalékkal többet költöttek kártyáikról 2025 első negyedévben, mint tavaly - ismertette a Nemzetgazdasági... Teljes cikk
A húsvéti időszakban kiemelt szerepet kapnak a SZÉP-kártyák, melyekkel egyebek mellett vendéglátóhelyeken, hotelekben is lehet fizetni. Tavaly és... Teljes cikk
- Nagy a baj a győri Audinál - elindult a csendes leépítés? 4 hete
- Űrrakétát kaptak a jövőhöz – így támogatja az E.ON a gyerekek digitális fejlődését 2 hónapja
- Prémium-ülőgarnitúrák az igényeidre szabva 2 hónapja
- Jutalom, bónusz, prémium - összefoglaló, amit ezekről a plusz juttatásokról tudni kell 3 hónapja
- Így érintik a leépítések az Audi Hungáriát 4 hónapja
- Brutális leépítésbe kezd az Audi 4 hónapja
- Ekkora egyszeri juttatást kapnak a kecskeméti Mercedes-gyár dolgozói 5 hónapja
- Száznál is több dolgozót küldenek el az egri autóipari gyárból 5 hónapja
- Sztrájkkészültség van a győri Audi beszállítójánál 5 hónapja
- Ideiglenesen leáll a kecskeméti Mercedes-gyár 8 hónapja
- Jogosult vagyok vezetői prémium kifizetésére felmondás esetén? 10 hónapja