100 munkahelyet hozott létre a Bridgestone Tatabányán
Új beruházásával 100 munkahelyet hozott létre tatabányai gumiabroncs gyárában a japán Bridgestone - írja az MTI.
Az eseményen felavatták a 10 ezer négyzetméteres, 180 000 abroncs tárolására alkalmas új raktárt is.
Szijjártó Péter kiemelte: Japán a legjelentősebb ázsiai beruházó Magyarországon, 160 japán vállalat 35 ezer embernek ad munkát, 2018-ban a két ország közötti kereskedelmi forgalom 2 milliárd dollár volt.
MTI
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Az Astotec Automotive Hungary autóipari beszállító új, 3,6 milliárd forintnyi értékű beruházása hétszáz munkahelyet tesz betonbiztossá Pápán -... Teljes cikk
A gödi Samsung SDI-gyárban a közelmúltbeli botrány után szakszervezet alakult, amelyhez már több mint száz dolgozó csatlakozott. A munkavállalói... Teljes cikk
A kecskeméti Mercedes-gyár tovább bővül; az idén már 140 új munkatársat vettek fel, így a létszám elérte az ötezer főt - jelentette be Jens... Teljes cikk
- 700 munkahely válik betonbiztossá Pápán – újabb milliárdos beruházás érkezett 7 napja
- Munkahelyi szexuális zaklatás: mit tehet a HR és a vezetés? 1 hete
- A kecskeméti Mercedes-gyár munkavállalóinak száma elérte az ötezret 2 hete
- Negyven éve dolgozik ugyanazon a munkahelyen ez a magyar férfi 2 hete
- A wellbeing-paradoxon: kinek a dolga, hogy jól legyünk a munkahelyen? 2 hete
- Új munkahelyek jönnek Kisvárdára – az Aero Space 250 fő fölé növeli a létszámát 2 hete
- Óriási állásbörze jön Békéscsabara – itt toboroz a Vulcan Shield Global 2 hete
- A munkahelyi ivás kora lejárt? Átalakul, hogyan barátkoznak ma a kollégák 2 hete
- 91 éves és napi 12 órát dolgozik - generációs leckék a munka világából 2 hete
- 300 ezer új munkahely, adómentes bérek – mutatjuk, milyen munkavállalói ígéretek hangoztak el hétvégén 3 hete
- Így gyorsítják fel a nagyvállalatok a coworking terjeszkedését 1 hónapja

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben