A miniszterelnök fogadta a Microsoft alelnökét
Orbán Viktor miniszterelnök szerda este Budapesten, az Országházban fogadta Kevin Turnert, a Microsoft alelnökét, valamint a cég közép-európai és magyarországi vezetőit - tájékoztatta Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke csütörtökön az MTI-t.
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Január 1-jétől 15 százalékkal nő a kulturális ágazatban dolgozók bére - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) kultúráért... Teljes cikk
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről - mondták el a... Teljes cikk
A rendeletből kiderül, hogy kik igényelhetik a támogatást és hogy mire fordítható az 1 millió forint. Teljes cikk
- Több száz új munkahely érkezik Gyöngyösre és Csömörre: brutális beruházást jelentettek be 2 hete
- Kenyérgyár épül Tatán - 100 új munkahely jön létre 2 hete
- Orbán Viktor megszólalt a nyugdíjemelésről 2 hete
- Nincs szorgalmas vagy lusta generáció - a Z a közös élményt keresi és nem akar belehalni a munkába 3 hete
- 300 új munkahely Vecsésen: elindult a termelés 3 hete
- 55 új munkahely jön létre 42 milliárdból Szolnokon 4 hete
- Támogatás, nem sajnálat: így álljunk a mellrákkal küzdő munkatársaink mellé 4 hete
- Ingatlanbefektetés 2025-ben: Tippek kezdőknek – szerzői útmutató 4 hete
- Bejelentést tett Orbán Viktor a 14. havi nyugdíjról 1 hónapja
- Lebuktat a WIFI: mostantól pontosan lehet tudni, ki honnan dolgozik 1 hónapja
- Hazudnak a munkahelyen? Így ismerheted fel 1 hónapja

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?