Balesetmentes a GM szentgotthárdi gyára
A GM berkeiben "világrekordnak" számító eredményt: tízmillió balesetmentes munkaórát mondhat magáénak a GM Powertrain-Magyarország Kft. - írja hétfői számában a Vas Népe.
A rekord sokat nyomhat a latban az anyacégen belül a negyedik generációs motorok gyártási projektjének elnyerésében. A multinacionális cégeknél bevett gyakorlat, hogy egy-egy új gyártási projekt elnyeréséért megversenyeztetik a leányvállalatokat. A döntéshozók ilyenkor nézik a versenyképességet, a gyártás minőségét, s nem utolsó sorban a leányvállalatok megbízhatóságát, hogy az alkalmazottak miként állnak a munkához, tudnak-e pontosan, az előírt szabályokat betartva dolgozni.
Manfred Kranner, a GM Powertrain Europe gyártási igazgatója elmondta: elégedettek a szentgotthárdiak munkájával, elkötelezettségével. "Az a gyár, amely ilyen intenzíven dolgozik, nyitott az új folyamatok bevezetésére, fényes jövő előtt áll".
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Változások a Henkel Magyarország Kft. igazgatóságában 2 hónapja
- Sereghajtó a magyar minimálbér: csak Bulgáriát előzzük meg 2 hónapja
- Új vezetők a HR élén a Grant Thornton Magyarországnál 3 hónapja
- Kulcsemberek: kik is ők és hogyan tarthatóak meg? 3 hónapja
- A túlélés záloga a rugalmasság kialakítása - Endrei-Kiss Judit, az RTL Magyarország Chief People Officere 3 hónapja
- Megvan, kit nevez ki Nagy Márton az EXIM Magyarország új vezérigazgatójává 3 hónapja
- Ekkora béremelést kapnak a Penny dolgozói 4 hónapja
- Új ügyvezető igazgató az Auchannál 4 hónapja
- Új munkahelyek létesültek a SPAR-nál a GVH beavatkozásának köszönhetően 4 hónapja
- Együttműködési szerződést írt alá a VOSZ és a Családbarát Magyarország Központ 5 hónapja
- A szakszervezet szerint sok dolgozó távozhat az Auchantól 5 hónapja