Barlavits Péterrel erősít a CHS Hungary
Barlavits Péter (40) látja el február 11-től a CHS Hungary Kft. kereskedelmi igazgatói teendőit - tudatja a Világgazdaság.
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Siliga Tünde vette át 2025. október elsejével a Schneider Electric Budapesten található ellátási láncokért felelős központja, a GSC Budapest HUB... Teljes cikk
Új vezetők érkeznek két meghatározó magyar szerkesztőség élére a tulajdonosváltásokat követően. A Blikknél távozik Nagy Iván Zsolt... Teljes cikk
Novembertől Tim Krause váltja Fükő Lászlót. Teljes cikk
- Új HR stratégiai és szolgáltatási vezető a Danubius Hotels-nél 2 hete
- Tárgyalási stílusok: együttműködő vagy agresszív? 2 hete
- 55 új munkahely jön létre 42 milliárdból Szolnokon 3 hete
- Lying at work - How to spot it? 3 hete
- Megújul a Shell Hungary vezetősége - novembertől új HR-vezető is érkezik 1 hónapja
- "Utálom ezt a bértáblát" – Takács Péter szerint változhat az orvosok fizetése, ha nyer a Fidesz 1 hónapja
- Új HR igazgatót igazolt a B+N Csoport 1 hónapja
- Európa-bajnok lett Magyarország kínai beruházásokban 2 hónapja
- Új ügyvezető igazgató a Raben Hungary élén 2 hónapja
- Munkahelyteremtés a középpontban: 260 új állás született Ózdon 2 hónapja
- E-commerce Manager 2 hónapja

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?