kapubanner for mobile

Elismert versenyjogász érkezik a Jádi Németh ügyvédi irodához

Horányi Márton személyében elismert versenyjogász érkezik a Baker & McKenzie-től a bpv JÁDI NÉMETH Ügyvédi Iroda Versenyjogi praxisának élére.

Dr. Horányi Márton a versenyjogi csoport vezetőjeként csatlakozott az irodához. Márton rendkívül tapasztalt és nemzetközileg elismert versenyjogász, érkezése a legkiemelkedőbb szakmai színvonalú jogi tanácsadás biztosítéka a versenyjog területén.

Márton több mint 10 éves versenyjogi tapasztalattal rendelkezik. Mielőtt a bpv JÁDI NÉMETH csapatához csatlakozott, a Baker & McKenzie budapesti és düsseldorfi irodájában dolgozott, ezt megelőzően a közigazgatásban (Európai Bizottság Jogi Szolgálata, Brüsszel) valamint az akadémiai szférában (Europa-Institut, Saarbrücken, Németország) is értékes gyakorlatot és magas szintű elméleti ismereteket szerzett. Kifejezetten a magyar és EU versenyjogi terület szakértője, kiemelkedő szaktudással és átfogó tapasztalattal rendelkezik kartell ügyletekben, erőfölényes ügyekben és összefonódásokban, továbbá rendszeresen lát el képviseletet a Gazdasági Versenyhivatal, az Európai Bizottság és a hazai, valamint az EU bíróságok előtt.

Márton disztribúciós és állami támogatásokkal kapcsolatos ügyekben is gyakran eljár, és elismert szakértőként segíti ügyfeleit hatékony megfelelőségi (compliance) rendszerek kiépítésében. Nagy hazai és multinacionális cégek jogi képviselője; különleges szakértelemmel rendelkezik a gyógyszeripar, a kiskereskedelem, az energia szektor, az IT/Telekommunikáció valamint az autóipar területén. Márton a Pázmány Péter Katolikus Egyetem posztgraduális versenyjogi képzésének oktatója és rendszeresen publikál elismert versenyjogi folyóiratokban.
  • 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek