Ezrektől válhat meg a British Telekom
A brit BT telekommunikációs csoport 4,9 százalékkal esett vissza a korai kereskedés során, miután híresztelések szerint a vállalat 1,5 milliárd fontos leírásokat könyvelhet el, illetve 10 ezer állást szüntethet meg.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Négyszáz új, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve Budapesten hozza létre legnagyobb európai uniós és egyben az első térségbeli... Teljes cikk
Több lépcsőben emelkedik az alanyi adómentesség éves bevételi korlátja. A jelenlegi 18 millió forintos felső határ 2026-ban 20 millió, 2027-ben 22... Teljes cikk
Ötszáznál több munkahelyet szüntet meg Romániában a Bosch – írja az economedia.ro a vállalat közleménye alapján. Az elbocsátásokat a Bosch... Teljes cikk
- Munkaerőhiány: Újabb 1500 járatot törölt a British Airways 4 éve
- Várd a váratlant – és ne hidd, hogy véget ér 4 éve
- Lemondott a British Airways vezérigazgatója 5 éve
- Eladja műgyűjteményének egy részét a légitársaság, hogy megtarthassa dolgozóit 6 éve
- Nem érinti a pécsi üzemeket a British American Tobacco leépítése 6 éve
- Sztrájkolhatnak a British Airways légitársaság pilótái 6 éve
- Gyermekzsivajjal telik meg az iroda a BT-ben 7 éve
- Muti hol dolgozol? - kampány a családbarát munkahelyekért 7 éve
- Bejelentette a 10 százalékos létszámleépítést a Jaguar Land Rover 7 éve
- Ingyen munkát kér a légitársaság 7 éve
- Óriási létszámleépítés jön a magyar közigazgatásban 7 éve
A tudás törvényei: a megértés kulcsa