Hivatali visszaélés miatt vádat emeltek egy állami alkalmazott ellen
Tízrendbeli hivatali visszaélés miatt vádat emeltek egy megyei kormányhivatalban dolgozó férfi ellen, aki 2014 és 2017 között tizenhárom alkalommal fizetés nélkül vitt el élelmiszert különböző nyugat-magyarországi üzletekből - írja az MTI.
MTI
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a Hard HR A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Pályázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Egy civil kezdeményezés szerint július 8. a jövőben hivatalos nemzeti ünneppé, akár munkaszüneti nappá is válhatna a Rákóczi-szabadságharc... Teljes cikk
Egy friss kutatás szerint az Egyesült Királyságban 6,1 millió olyan vezetői pozícióban lévő munkavállaló van, akik nincsenek felkészülve a... Teljes cikk
Egy korábbi rendőrségi dolgozó súlyos fegyelmi eljárás alá került, miután kiderült, hogy furfangos módszerrel szimulálta a folyamatos online... Teljes cikk
- Nagy a baj a győri Audinál - elindult a csendes leépítés? 12 hónapja
- Eladta a rájuk bízott raklapokat két kamionsofőr, vesztegetés miatt kell felelniük 12 hónapja
- 3 milliárd forintos foglalkoztatási és gazdaságfejlesztési programokat valósítanak meg Győr-Moson-Sopronban 1 éve
- Miért bukik meg a hagyományos HR a munkahelyi panaszok kezelésében? 1 éve
- Miért csökkent az ellátásom, ha az állapotom romlott? 1 éve
- A valaha mért legalacsonyabb szintre zuhant a munkanélküliség ebben a vármegyében 1 éve
- Kisebbségi kamuzás és egy nap alatt lezavart tréning - vádat emelt az ügyészség 1 éve
- 1700 Békés vármegyei álláskereső juthat munkához 1 éve
- Három évet kapott a férfi, aki hamis munkáltatói igazolásokkal akart kölcsönöket felvenni 2 éve
- Pénzért, a vakcina beadása nélkül igazolta a koronavírus elleni védőoltás felvételét egy háziorvos 2 éve
- Lehetetlen helyzetbe kerül a katasztrófavédelem mintegy 1200-1300 munkavállalója 2 éve

Amikor a HR ég ki: miért hagyják el a szakemberek a pályát?