Ismét utasok támadtak egy buszsofőrre a maszk miatt
A két elkövetőt még nem azonosították. Nem ez volt az első eset, amikor a maszkviselés miatt támadtak rá egy buszvezetőre.
Két férfi bántalmazta a Volánbusz egyik buszsofőrjét múlt pénteken a busz végállomásán, mert a vezető menet közben többször is rájuk szólt, hogy vegyék fel a maszkot - írja a Telex. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság arról tájékoztatta a lapot, hogy az ügyben eljárás indult közfeladatot ellátó személy elleni erőszak gyanúja miatt. Az elkövetőket próbálják azonosítani.
Ahogy arról tegnap beszámoltunk, egy férfi tavaly februárban életveszélyes sérüléseket okozott egy BKV-sofőrnek, aki nem nyitotta ki neki az ajtót, mert nem viselt maszkot. Abban az ügyben a Fővárosi Főügyészség végrehajtandó börtönbüntetés kiszabását indítványozta életveszélyt okozó testi sértés és közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk
Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk
Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk
- Brutálisan megverték a BKV női dolgozóját munka közben 5 hónapja
- Nem lesz sztrájk a pécsi buszközlekedésben 6 hónapja
- Elbocsátották az SAP Hungary ügyvezető igazgatóját, ez volt az indok 6 hónapja
- Buszvezetőhiány sújtja az országot – hol fizetnek a legtöbbet? 8 hónapja
- Postásnak lenni nem küzdősport! 2 éve
- Két általános iskolában is szülők vertek meg tanárokat 2 éve
- Belügyminisztérium: továbbra is közfeladatot ellátó személyek a pedagógusok 2 éve
- A pécsi buszos sztrájkot szervező szakszervezet visszaállítja eredeti bérkövetelését 2 éve
- Nincs megállapodás, kedden is folytatják a sztrájkot a buszsofőrök 2 éve
- Ittasan dolgozó buszsofőr ellen mondták ki az ítéletet 2 éve
- Mától ismét sztrájkolnak a buszsofőrök 2 éve

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben