Jól képzett szakembereket keres az MVM
Az MVM Csoport a kedvezőtlen európai gazdasági környezet ellenére is bővíti kapacitásait. Az integrált nemzeti energetikai társaságcsoport további beruházásokat is tervez, amelyhez tehetséges fiatalokra van szüksége. A társaságcsoport a tavaszi állásbörze után a héten megrendezett Corvinus Karrierexpón is várja a hallgatókat.
""Az MVM Csoport nagy kihívások és dinamikus fejlődés előtt áll, amelyhez nélkülözhetetlen a fiatal munkaerő. Fontos kezdeményezésünk a társaságcsoport 2011-ben megindult gázpiaci szerepvállalása, illetve a Paksi Atomerőmű bővítésének előkészítése, amely az évszázad legnagyobb ipari beruházása lehet, és a nyáron alakult MVM Paks II. Atomerőmű Fejlesztő Zrt. feladata,. Az MVM Csoport regionális szinten is meghatározó szereplővé kíván válni, ezen törekvések megvalósításához szükségünk van a jövő szakembereire is." - mondta Baji Csaba, az MVM Magyar Villamos Művek Zrt. elnök-vezérigazgatója.
Az MVM Csoport stabil hátteret és lendületes, hosszú távú karriert biztosít dolgozói számára. Az iparág legvonzóbb vállalatcsoportjává kíván válni, a kiemelkedő képességű és ambiciózus jelentkezőket keresi. "A "jövő munkáltatója" a Budapesti Corvinus Egyetemen elsősorban pénzügyi, kontrolling, logisztika területeken keres új munkaerőt, de kiemelten kezeli a műszaki, az informatikai, a minőségbiztosítás, a HR, a telekommunikációs és a beszerzési területeket is. Az érdeklődők akár személyesen is átnyújthatják önéletrajzukat az MVM karrierstandján.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A hévízi ötcsillag superior szálloda a Meetings Star Awards 2025/2026 Spa Meeting Hotel kategóriájának első helyezettje lett. Az elismerés egy olyan... Teljes cikk
Csökkenti a termelést az Automobile Dacia SA Romániában, a Mioveni-i gyárban, emiatt 900 dolgozótól válna meg – írta a profit.ro című hírportál. Teljes cikk
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
- Új működés, új vezetői kompetenciák 2026-ban - interjú Fészki-Fehér Katalinnal, a Waberer’s Cégcsoport HR igazgatójával 2 hónapja
- Felmérés: nem a távmunka, hanem a bizalmatlanság csökkenti a termelékenységet 3 hónapja
- Nincs szánalmasabb közhely annál, hogy "ezek a mai fiatalok" 4 hónapja
- Visszaüt, ha az embereken kezdjük a spórolást 5 hónapja
- Több mint 100 kiállítóval várják az érdeklődőket a Műegyetemi Állásbörzére 5 hónapja
- Rigó Csaba Balázs: az AI versenyképességi tényező 5 hónapja
- Idén is keresik az Év Női Logisztikusát 6 hónapja
- Elismert rangsorra került fel a Corvinus Egyetem 6 hónapja
- Karrierstart a fővárosban: több száz álláshely nyílik a Budapest Állásbörzén 6 hónapja
- Így készülj fel egy állásbörzére, ha ki akarsz tűnni 7 hónapja
- Pénzügyi wellbeing a munkahelyen: juttatás helyett valódi támogatás 7 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben