Már lehet pályázni az Év Trénere Díjra
A Tréneri Edzőtábor Egyesület az idén is meghirdeti „Az Év Trénere Díjat”, amelynek célja, hogy azokat a trénereket díjazza, akik elismerésre méltó, innovatív tréninggyakorlatokkal, -módszerekkel, -eszközökkel viszik előre a szakmát.
Pályázni előzetes regisztráció után egy pályázati űrlap kitöltésével, szakmai önéletrajzzal és egy esettanulmány bemutatásával lehet. Magánszemélyek indulhatnak akár több kategóriában is. A pályázat benyújtásának határideje: 2023. október 30.
Az alábbi kategóriákban lehet benyújtani a pályázatokat, saját választott témák alapján:
● Az év leginnovatívabb jelenléti 1-2 napos tréningje
● Az év leginnovatívabb online 1 illetve 2 napos tréningje
● Az év leginnovatívabb tréning gyakorlata
A bírálóbizottságban a tréning szakma alapítói, egyetemi oktatók és vállalati HR vezetők egyaránt helyet kapnak. Bővebb információ a Tréneri Edzőtábor Egyesület Facebook- és LinkedIn oldalain található.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Magyar Péter a miniszterelnöki fizetés jelentős csökkentését és új politikai működési kultúrát ígér, miközben a parlamenti ciklusváltás... Teljes cikk
Donald Trump szerint a választást megnyerő Magyar Péter „jó ember”, aki várhatóan jól vezeti majd Magyarországot. Az amerikai elnök egy... Teljes cikk
A Sajóbábonyban, Borsod-Abaúj-Zemplén megyében működő SPL Europe Kft. dolgozói éhségsztrájkra készülnek, miután hónapok óta nem kaptak... Teljes cikk
- Elindult a HBLF esélyegyenlőségi pályázata 1 hónapja
- Ekkor indul a munkakörülmények fejlesztését célzó pályázat második szakasza 1 hónapja
- Akár 150 millió forint telephelyfejlesztésre – lazítottak a pályázati feltételeken 2 hónapja
- NGM: beindul a második ütem, milliárdok érkeznek a kkv-khoz 2 hónapja
- Diákok figyelem! Egymilliót ér most egy jó ötlet 2 hónapja
- Több milliárdos támogatás nyílik meg: új program indul a fogyatékossággal élőknek 2 hónapja
- Ösztöndíjjal erősítik a bölcsődék szakember-utánpótlását 2026-ban is 3 hónapja
- Ismét lehet pályázni munkahelyi bölcsődék létrehozására 3 hónapja
- Ők a legnagyobb tréningcégek a magyar piacon - jelentős mozgások a rangsor élén 3 hónapja
- Újabb ötmilliárd forintot fordítanak az agrárszakképzési centrumok fejlesztésére 3 hónapja
- Átmenetileg szünetel az új jelentkezések befogadása a Demján Sándor Tőkeprogramra 4 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?