Még ma kérhető a diákhitel!
Aki már októberben pénzhez szeretne jutni, annak még ma le kell adnia diákhitel-igénylését. Akik túllépik a határidőt, azok csak novemberben juthatnak pénzhez.
A kötött felhasználású - csak a képzésre fordítható - diákhitel 2 esetén nincsen a felvehető hitelösszegnek maximuma, csak a képzés önköltségi díja.
MTI/Hirado.hu
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A jelenlegi beruházásösztönzési rendszer tizenegy évvel ezelőtti megindítása óta most először egy hazai videojáték-fejlesztő cég... Teljes cikk
A felek jelenlegi tárgyalási álláspontjai jelentősen eltérnek egymástól. Teljes cikk
A férfit lopás vétségével vádolták meg, indítványozták a vagyonőri foglalkozástól való eltiltását. Teljes cikk
- Hankó Balázs szerint a felsőoktatásban is be kell vezetni a szakképzési duális rendszert 1 hete
- Ezek voltak a legnépszerűbb szakok a keresztféléves felvételin 2 hete
- Mi lesz a munkaerővel 5–10 év múlva? Egy nagyvállalat válasza a tudáshiányra 2 hete
- Festőnek, vízvezeték-szerelőnek tanulnak a fiatal rabok – ilyen egy modern börtön 3 hete
- A képességek és a tudás értékteremtő használata a kulcs 2026-ban - Branyiczki Imre, az EPAM Hungary HR igazgatója 4 hete
- Külföldi egyetemek, kutatói karrier: új lehetőségeket mutattak be az Educatión 1 hónapja
- Vállalkozók figyelem! Itt vannak a legfontosabb határidők 2026-ra 2 hónapja
- Íme az új munkáltatói ígéret, ez ma a legerősebb megtartó erő a cégeknél 2 hónapja
- A felsőfokú végzettségűek aránya nemek szerint hazánkban és az EU-ban 2 hónapja
- A nem nappali képzésben részt vevő hallgatók számának alakulása 2 hónapja
- Sokan titokban használják az AI-t, ez az oka 3 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig