Megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató étterem nyílt a XII. kerületben
Megnyílt a Kék Madár Alapítvány megváltozott munkaképességű embereket foglalkoztató étterme szerdán Budapesten, a XII. kerületi polgármesteri hivatal épületében.
Fülöp Attila, az Emberi Erőforrások Minisztériumának szociális ügyekért felelős államtitkára pedig kiemelte: nagyon fontos, hogy minden fogyatékossággal élő a képessége szerinti legteljesebb életet tudja élni, az állam célja pedig az, hogy bővítsék a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatását.
MTI
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Egyedi miniszteri döntéssel a MÁV-csoport fegyveres, biztonsági feladatot ellátó munkavállalói is hathavi többletjuttatást kapnak, a fegyverpénz... Teljes cikk
Megújult az adónaptár, az újítás révén az adónaptár már automatikusan megjeleníti, és akár más naptáralkalmazásokba is betölti a fontos... Teljes cikk
A NAV adóellenőrei többek között az alkalmazottak bejelentését is vizsgálják majd. Teljes cikk
- A titkos fegyver, amivel a cégek boldogabb és hatékonyabb csapatot építenek 3 hete
- Család vagy karrier: Miért érezzük, hogy belerokkanunk? 4 hete
- Reggeli élmények Budapesten: egyedi fogások a napkezdéshez 2 hónapja
- Nyerteseket hirdettek a Foglalkoztatas2025 pályázatban 4 hónapja
- Itt a rejtett hazai munkaerő-tartalék: 50–60 ezer ember munkába állhatna, vendégmunkások helyett 4 hónapja
- Karácsonyi ajándékozás Kárpátalján élő gyerekeknek - így segíthet 5 hónapja
- Mi alapján kaphatok megváltozott munkaképességűként több ellátást? 6 hónapja
- Ezért foglalkoztass megváltozott munkaképességű kollégát 7 hónapja
- Így foglalkoztass megváltozott munkaképességű munkatársat: kihívásokból előnyök 8 hónapja
- Nyugdíj: lehet-e szerezni szolgálati időt megváltozott munkaképességűként? 8 hónapja
- Valódi befogadás? Miért nem elég egy rámpa? 9 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?