kapubanner for mobile

Nemzetközi továbbtanulási börze a fővárosban

Nemzetközi továbbtanulási börzét rendeznek a fővárosban pénteken és szombaton, a rendezvényen a szervezők tájékoztatása szerint kifejezetten külföldi tanulmányi, nyelvtanulási és ösztöndíj-lehetőségeket mutatnak be.

A Move2study Nemzetközi Továbbtanulási Börzén várhatóan húsznál is több külföldi oktatási intézmény vesz részt Budapesten. A börze kifejezetten külföldi tanulmányi, nyelvtanulási és ösztöndíj-lehetőségeket mutat be. Elsősorban azok számára nyújt egyedülálló információszerzési lehetőséget, akik a külföldi (tovább)tanulási lehetőségek, ösztöndíjak iránt érdeklődnek és szeretnének személyesen, az intézmények képviselőitől választ kapni az ezekkel kapcsolatos kérdéseikre - olvasható az MTI-hez eljuttatott közleményben.

A kiállítók között az egyetemek, főiskolák mellett középiskolák is szerepelnek, de található közöttük egy adott ország több intézményét tömörítő hálózat is. A Tempus Közalapítvány standján nemzetközi ösztöndíjprogramokról is információt szerezhetnek az érdeklődők.

A www.move2studyfairs.com oldalon elérhető, folyamatosan bővülő kiállítói listában már jelenleg is számos ország (köztük az Egyesült Királyság, az Egyesült Államok, Hollandia vagy Új-Zéland) intézményei szerepelnek. A továbbtanulási börze minden látogató számára ingyenes és 13 és 17 óra között várja az érdeklődőket.
  • 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Ennyien igényelték az édesanyáknak járó kedvezményt a NAV-nál

Akik tavaly kitöltötték az adóelőleg-nyilatkozatot, azoknak idén nem kellett újra nyilatkozniuk. Teljes cikk

Felfüggesztett börtönt kaptak az álfogászok, akik egymás után húzták ki a betegek fogait

Az elsőrendű vádlottat 10 hónap börtönbüntetésre ítélték 2 évi próbaidőre felfüggesztve, miután fogorvosi képesítés nélkül végzett beavatkozást. Teljes cikk

76 magyar dalszerző csak jogdíjból többet keresett az országos átlagkereset kétszeresénél

Az Artisjushoz újonnan regisztrált szerzők közül egyre többen húsz év alattiak. Teljes cikk