Önkénteseket keres a Bátor Tábor Alapítvány
Magyarország egyik legnagyobb önkénteseket foglalkoztató szervezetének 2009-es toborzó kampánya a végéhez közelít.
A Bátor Tábor munkájának mozgatórugóját az évente közreműködő 420 önkéntes jelenti. Az alapítvány mára Magyarország egyik vezető önkénteseket foglalkoztató szervezete lett. A tábori önkéntes feladatkörök között mindenki megtalálhatja azt, ami az adottságaihoz leginkább illik, így az alapítvány foglalkozásvezetők jelentkezését várja evezés, íjászat, magas-kötélpálya (alpintechnika), kézműveskedés, színjátszás, rejtek-erdő, zene, tánc, sport foglalkozások megtartásához. Önkéntesnek jelentkezni március 2-ig lehet az alapítvány honlapján keresztül. A 7-18 év között daganatos, haemophiliás, cukorbeteg vagy ízületi gyulladással kezelt gyerekek kezelőorvosaikon keresztül jelentkezhetnek a nyári turnusokba február 20. és április 5. között.
Országos Sajtószolgálat
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A babaváró hitel állománya 2026 elején először csökkent a program 2019-es indulása óta, ami fordulópontot jelent a konstrukció történetében. A... Teljes cikk
A NAV a rendezett munkaügyi kapcsolatok követelményének nem megfelelő adózók listáját is közzétette. Teljes cikk
Magyarországon a több mint 10 fővel működő cégek húzzák a kis- és középvállalkozói (kkv) szektort, ez a mintegy 34 ezres vállalkozói kör... Teljes cikk
- Mennyit ér a szerzetesi ingyenmunka? 3 hónapja
- Nincsenek nők és kisebbségek, csak fehér férfiak - ilyen lenne a munka világa? 5 hónapja
- Hogyan változott a sportmarketing az idők során? 7 hónapja
- Valótlan állítás, hogy kétmilliót keresnek a magyar orvosok? 9 hónapja
- Óriási változást hoz az egészségpénztáraknál ez az új szabály 10 hónapja
- Mi leszel, ha nagy leszel? Ingyenes nyári tábor segíthet a döntésben 11 hónapja
- Egyre többen tesznek félre ebben a formában nyugdíjra és egészségre 11 hónapja
- ÖPOSZ: a pénztártagok a befizetéseik után járó adóvisszatérítésről május 20-ig rendelkezhetnek 11 hónapja
- Kevesen használják fel lakáscélra az önkéntes nyugdíjpénztári megtakarításokat 11 hónapja
- Tízmilliókat ad dolgozóinak egy cég, ha felmondanak 13 hónapja
- A legtöbben erre fordítják a nyugdíjpénztári ingatlancélú kifizetéseket 1 éve

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben