Ismét lehet pályázni a Legjobb Női Munkahely díjra
A Magyar Női Karrierfejlesztési Szövetség (MNKSZ) idén 15. alkalommal írt ki pályázatot a „Legjobb Női Munkahely” díj elnyerésére.
A korábbi évekhez hasonlóan az MNKSZ várja azok jelentkezését, akik a legtöbbet teszik a női munkavállalókért.
A két meghirdetett kategória - a 20-250 fő közötti és 250 főnél több foglalkoztatottal működő munkahely - értékelési szempontjai között kiemelten szerepel a magánélet / családi élet és a munkahely érdekeinek összehangolása, a gyerekvállalásból visszatérő nők integrációja, vagy például az 50 év feletti nők életútprogramjának alakítása.
A szervezők nem csak a munkahelyek jelentkezését várják, hanem szívesen veszik azoknak a munkavállalóknak az ajánlását is, akik úgy érzik, munkahelyük sikerrel pályázhatna a díjra.
A „Legjobb Női Munkahely 2021” Díjak ünnepélyes átadására 2022. december 2-án kerül sor Budapesten.
- 2025.02.28Vezetői Best Practice Fórum - Digitális transzformáció és az AGILE A Fórum célja: A Fórum célja a jó vezetői gyakorlatok és tapasztalatok megosztása, illetve a hazai vezetési kultúra fejlesztése.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.11Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Szervező: BME
Részletek
Jegyek
- 2025.03.18Óbudai Egyetem Állásbörze A személyes találkozás az potenciális jelentkezőkkel az állásbörzén az egyik leghatékonyabban módszer, hiszen amíg egy önéletrajz csupán „vázlatos” formában nyújt a jelentkezőről képet, addig a személyes találkozás és beszélgetés által sokkal jobban bizonyíthatnak is a szakmai felkészültséggel kapcsolatban.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.27 recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét.
Részletek
Jegyek
A Citi Foundation pályázati felhívást tett közzé a 2025-ös Global Innovation Challenge programhoz, amely közösségi szervezeteket támogat olyan... Teljes cikk
A kormány célja, hogy fokozza a magyar vállalkozások versenyképességét, amelyet az új gazdaságpolitikai akcióterv mintegy 1400 milliárd forinttal... Teljes cikk
A kormány 2 milliárd forintból új munkaerőpiaci programot indít a vállalkozások digitális infrastruktúrájának fejlesztése érdekében. A... Teljes cikk
- 50 új munkahelyet teremt a 9 milliárddal megtámogatott csirkefeldolgozó üzem 2 hete
- Donald Trump szerint új programja nyomán munkahelyek ezrei jönnek majd létre 3 hete
- Szijjártó Péter elmondta, mi a kormány gazdaságpolitikájának a "szíve közepe" 3 hete
- Hol lesznek nagyberuházások és hol a legnagyobb az országban a munkanélküliség? 3 hete
- Itt van 20 cég, ezek a top munkaadói díj nyertesei 3 hete
- Itt a NAV friss listája - Ezek a munkaadók nem jelentették be dolgozóikat 4 hete
- Közel 900 új munkahelyet teremt Magyarországon egy e-autós kínai cég 4 hete
- Szijjártó Péter: a kormány 77 vállalattal kötött megállapodást új beruházásokról 1 hónapja
- Elindult a 35 évnél fiatalabb munkavállalóknak járó lakhatási támogatás 1 hónapja
- Már hat banknál fel lehet venni a munkáshitelt - ezt kínálják a pénzintézetek 1 hónapja
- Bővíti magyarországi hálózatát az Aldi 2 hónapja