kapubanner for mobile
Megjelent: 2 éve

Lakatos

A lakatos munka keretében a munkavállaló vasból, acélból, egyéb fémes anyagokból készít különféle termékeket.

A lakatosok gyakran dolgoznak hegesztő munkakörben is. A munka betöltéséhez a fő elvárás a műszaki szakmunkás vagy szakirányú szakközépiskolai végzettség.Munkák lakatosoknak könnyen találhatóak az Állásportál.hu-n.

Feladatok:
- anyagok darabolása precízen
- daraboló gépek szakszerű használata
- munkagépek karbantartása
- szerkezeti elemek készítése
- acél- és fémszerkezetek gyártása, javítása
- hegesztés, csiszolás, fémmegmunkálás
- termelő és kiszolgáló berendezések biztonságos és zavartalan működtetése, szükség szerinti hibaelhárítás
- munkafolyamatok dokumentálása
- alkatrészcsere, időszakos karbantartások elvégzése, gépek működésének ellenőrzése

Elvárások
A lakatos munka egyik fő elvárása a műszaki szakmunkás vagy szakirányú szakközépiskolai végzettség. Ezek közé tartozik az is, hogy műszaki rajzokat tudjon olvasni a lakatos. Fontos, hogy a lakatos munka elvállalói nagyon precízek legyenek, tekintve, hogy általuk elkészített alkatrészek későbbi felhasználásához nagyon fontos a pontosság. Elvárás, hogy a lakatos ismerje az általa használt gépeket (daraboló gépek, hegesztő, stb.) és azokat rendben is tartsa.
Munkarend
Hosszú távú, bejelentett munka. Két vagy három műszakos munkarendben.
Juttatások
Az alapbér mellett a munkaadó általában támogatja egy bizonyos összegig a lakatos munkába járását. Ezek mellett a munkaruházatot általában biztosítja a munkaadó. Az alapbér mellett számíthat a munkavállaló műszakpótlékra és cafetériára. A teljesítményprémium is gyakori. Ritkább esetekben szálláslehetőséget is tud biztosítani a munkáltató. Esetekben továbbképzési lehetőséget is kínál.
  • 2024.04.30NewLeadership – Vezetői eszköztár bővítése Önmaguk fejlesztését is fontosnak tartó középvezetőknek, frissen kinevezett döntéshozóknak szóló komplex és intenzív vezetőfejlesztő program sok gyakorlattal. Különlegessége, hogy a résztvevők átgondolhatják és megoszthatják egymással aktuális kihívásaikat és még a kritikus vezetői helyzetek megoldásáról is tanulhatnak egymás jó gyakorlatából is!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.02Munkaviszony létesítése és megszűntetése – Dr. Berke Gyula Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerni.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Egy jól működő csapat titka – Vezetői reziliencia fejlesztése A vezetői reziliencia fejlesztése képzésünk arra világít rá, hogyan lehet úgy tekinteni a tényekre, hogy relativizáljuk őket, kezelhető megvilágításba helyezzük a nehézségeket és igyekezzünk megőrizni a racionalitásunkat, hogy ebben a nehéz helyzetben is fejlődni tudjon a csapatunk. Segítve a csapattagoknak abban, hogy a problémalátásukat a megoldás keresés fókusza váltsa fel és megváltozzon az interakcióik minősége.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Munkaidő, pihenőidő – Dr. Takács Gábor Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerniinfo button Részletek ticket button Jegyek

Kapcsolódó tartalmaink 1 2 3 Bezár