Sikerül-e a túlélés cafeteria utalványokkal?

Ma elindult a Cafeteria túlélő túra, ahol a cél, hogy lehetőség szerint csak Erzsébet-utalvánnyal, SZÉP Kártyával hozzunk össze egy élménydús nyaralást, írja Fata László, cafeteria szakértő.

Az első nap programja kerékpárral eljutni Balatonfüredről Keszthelyre. Csütörtökön aztán Keszthely-Balatonföldvár, majd pénteken a zárószakasz következik vissza Balatonfüredre.

...és nagyon várom, hogy tudok-e lángost és fagyit is enni.

Már el is kezdtem a tudósítást www.facebook.com/cafeteriatrend oldalon.

Kérdés sikerül-e kedvező adózású juttatásokkal és egy kerékpárral 3 napig nyaralni a Balaton körül.
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek