1,6 milliárdot nyert a LIGA
A kormány jóváhagyta a LIGA A munkáért! című, 1,6 milliárd forint támogatási igényű projektjavaslatát, és hozzájárult a támogatási szerződés megkötéséhez - közölte a szakszervezeti szövetség.
A projekt célja a szociális párbeszédben és konzultációban résztvevő szervezetek kapacitásának megerősítése és együttműködésének elősegítése annak érdekében, hogy hatékonyan és felkészülten tudják képviselni a munkavállalók és munkáltatók érdekeit, valamint képesek legyenek eredményesen becsatornázni véleményüket, javaslataikat a munkaügyi és szakpolitika alkotás folyamatába, illetve a döntéshozatalba.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk
Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk
Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk
- Rejtett nyertesek: több ezer cég járhat jól a Kormány–MKIK megállapodással 3 hónapja
- VOSZ MultiMentor: program, amely összeköti a magyar cégeket a multinacionális vállalatokkal 3 hónapja
- Ekkora minimálbér-emelést lát reálisnak a VOSZ főtitkára 4 hónapja
- Sokkoló felmérés: tízből nyolc cég idén sem ad fizetésemelést 5 hónapja
- Jelentősen bővült a Széchenyi Mikrohitel MAX+ 5 hónapja
- Ha a mesterséges intelligencia elveszi a munkád, ingyenes képzés járhat helyette 5 hónapja
- VOSZ: elkerülhetetlen a bérmegállapodás újratárgyalása 7 hónapja
- Uniós támogatásban részesült a Mérnökök és Technikusok Szabad Szakszervezete 7 hónapja
- Pályaorientációs és hátránykompenzációs program indul a fiataloknak 7 hónapja
- EU-pénzre hajtanak a magyar cégek – újra sláger lett a pályázás 7 hónapja
- Nem vesznek el munkahelyet a külföldiek? – a kormány 6 pontban tisztázza a valóságot 8 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben