A leépítések után több milliós jutalmat osztanak a közmédia vezetőinek
Ismét jutalmat osztanak a közmédia vezetőinek, akik egyszer már a csoportos létszámleépítések és az átszervezés után hazavihettek milliókat - írja a Kurír. Most átlagosan 4,5 milliót kapnak fejenként.
Kurír
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Egy friss kutatásban a Z generációsok majdnem fele azt mondta, hogy szülei segítettek nekik önéletrajzot írni, de volt olyan szülő is, aki gyermeke... Teljes cikk
Heteken belül elutalják a tanároknak azt a 150 ezer forintos juttatást, amiről az e heti kormányülésen született döntés - közölte a csütörtöki... Teljes cikk
Egy friss számítás szerint az átlagkereset mellett akár egy 15 millió forintos személyi kölcsön törlesztése is vállalható lehet, de csak... Teljes cikk
- Hasít a job hugging, pedig nem tesz jót a székbe kapaszkodás 4 napja
- A wellbeing-paradoxon: kinek a dolga, hogy jól legyünk a munkahelyen? 6 napja
- Új kutatás: Az AI nem levesz a terheinkből, hanem rátesz még egy lapáttal 1 hete
- Szerepcsere egy napra: a felsővezetők kasszáztak, a dolgozók elutaztak 1 hete
- A DK felszólítja Csányi Sándort, hogy fejezze be az OTP-nél a tömeges kirúgásokat 2 hete
- Felmérés: ezért is megéri pluszjuttatást adni a dolgozóknak 2 hete
- Tudatos felkészülés a következő lépcsőfokra - tapasztalatok a HBLF X Mentor Programból 2 hete
- Több ezer fős leépítés jön ennél a cégnél, mert egyre kevesebben söröznek 3 hete
- Élet 50 felett: már nem a karrier, hanem az én számít igazán 3 hete
- Vezetői vakfolt: ez a láthatatlan hiba szívja el a csapatok energiáját 3 hete
- 900 dolgozótól válna meg a Dacia 4 hete
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben