A Lehman vezetői prémiumukkal vezekelnek
A Lehman Brothers Holdings Inc. ügyvezető igazgatója, Richard Fuld és elnöke, Herbert McDade lemond 2008-as nyereségrészesedéséről, azaz fizetésük legnagyobb részéről, mivel a Lehman tőzsdejegyzése óta először jelentett be negyedéves veszteséget.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Több mint százhúsz új munkahelyet hoz létre a Vestfrost Solutions Zrt. dán hűtőgyártó új, 5,6 milliárd forintnyi értékű beruházása Csongrádon... Teljes cikk
Újabb amerikai kutatás-fejlesztési beruházást hajtanak végre Magyarországon, amely jól illeszkedik a kormány azon stratégiai célkitűzéséhez,... Teljes cikk
Megszületett a 2026-os bérmegállapodás a BKV Zrt.-nél, az idén összesen 9,2 százalékkal emelkednek a bérek a társaságnál - közölte a cég szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
- Miért fizet jobban az egyetem az apáknak? – A fiatal kutatók bérkülönbségei 4 hónapja
- Prémium-ülőgarnitúrák az igényeidre szabva 9 hónapja
- Jutalom, bónusz, prémium - összefoglaló, amit ezekről a plusz juttatásokról tudni kell 11 hónapja
- Jogosult vagyok vezetői prémium kifizetésére felmondás esetén? 1 éve
- Prémium, bónusz, jutalom: melyik mit jelent pontosan? 1 éve
- A Debreceni Egyetem hallgatója nyerte a nemzetközi pénzügyi befektetési versenyt 2 éve
- Ennyit keresnek az állami média vezetői 2 éve
- Kiderült, kik a privátbanki, a vagyonkezelési és a prémium banki szakma legjobbjai 2 éve
- Van olyan vezető, aki 250 millió dollárnál is többet keresett tavaly 3 éve
- Teljesítménybér 3 éve
- Osztanak-e karácsonyi jutalmat dolgozóiknak a minisztériumok? 4 éve

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig