Agrárminisztérium: több mint 35 ezer vállalkozásnak segített a tárca
Feldman Zsolt államtitkár szerint a mezőgazdasági és az élelmiszeripari szereplőknek szánt támogatás 140 ezer foglalkoztatottat ért el.
A július és augusztus alatt benyújtott igényeket szeptemberben és októberben fizethetik ki - fűzte hozzá. Elmondta azt is, augusztus 31-től az élelmiszer-feldolgozók és dísznövénytermesztők igényelhetnek átmeneti támogatást. A 8 milliárd és 1,4 milliárd forint keretösszegű, vissza nem térítendő forrást a Magyar Államkincstár internetes felületén kell igényelni - mondta Feldman Zsolt.
MTI
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Dupla béremelést kapnak a kormánytisztviselők: szeptembertől és januártól összesen 30 százalékkal nőhet a fizetésük – jelentette be Navracsics... Teljes cikk
A Nemzetgazdasági Minisztériumtól (NGM) hamarosan a kormány elé kerülhet Magyarország megújított Mesterséges Intelligencia Stratégiája - mondta a... Teljes cikk
A kormány 18 milliárd forintot különített el a HUN-REN kutatóinak soron kívüli béremelésére, miután az akadémiai kutatóhálózat átalakítása... Teljes cikk
- Alkalmi munka: Czomba Sándor szerint nem kizárt némi módosítás 5 hónapja
- Sok munkaadónak okoz nehézséget az idénymunka szigorítása 5 hónapja
- Ekkora fizetésre lehet számítani az agráriumban - Sokat érhet az informatikai tudás 6 hónapja
- Ennyi fiatal választ agrárszakmát 6 hónapja
- 16-18 év közötti fiatalokat vonnának be a mezőgazdasági idénymunkákba 7 hónapja
- Tízezren tüntettek: a kormány "egyszerre döfte hátba és rúgta arcba" a gazdálkodókat 8 hónapja
- Nagy István: többen dolgoznak a magyar agráriumban, mint a rendszerváltozáskor 8 hónapja
- "Egyre inkább presztízs a mezőgazdaságban dolgozni" 11 hónapja
- Pölöskei Gáborné az agráriumban dolgozók képzésének fontosságára hívta fel a figyelmet 11 hónapja
- Információk a nem termelő tájképi elemekről 11 hónapja
- Az egész európai agrárium egyik legkritikusabb kérdése a munkaerő 12 hónapja