Az OEP ebben a formában megszűnik
Megszületett a kormányzati döntés, amelyet csütörtökön Lázár János jelentett be, hogy az OEP jelenlegi formájában megszűnik, feladatait megosztva Magyar Államkincstár és az Emberi Erőforrások Minisztériuma veszi át.
Az OEP és a tárca több vezetője is aggályait fogalmazta meg, de kompromisszum csak abban lehet, hogy milyen ütemben történjen az átszervezés.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Volt, aki két órát állt sorban, hogy felmondjanak neki. Teljes cikk
Jelentős hatékonyságnövekedést és új üzleti lehetőségeket teremtve hoz gyökeres változásokat a pénzügyi szolgáltatások, különösen a banki... Teljes cikk
1700 dolgozót érinthet a döntés. Teljes cikk
- Quiet hiring: Hogyan érdemes alkalmazni a csendes toborzást? 3 hónapja
- A HR is alapvető reformra szorul az egészségügyben: itt vannak a javaslatok 4 hónapja
- Lázár János: A MÁV dolgozói nem arra szerződtek, hogy állatként viselkedő utasokkal harcoljanak 6 hónapja
- Lázár János a kalauz nélküli vonatokról és a MÁV munkaerőhiányáról is beszélt 8 hónapja
- Új vezetők a Biggeorge Property élén 9 hónapja
- Megszűnik az egyetlen hazai foglalkoztatói nyugdíjszolgáltató 9 hónapja
- Lehetetlen helyzetbe kerül a katasztrófavédelem mintegy 1200-1300 munkavállalója 10 hónapja
- Új vezető a Futureal élén 10 hónapja
- "Munkát a munkahelyen lehet végezni" - átszervezik a MÁV-ot, lecserélik a vezetést 11 hónapja
- Megdöbbenéssel fogadták a MÁV dolgozók a home office eltörlését, visszavonást kérnek 13 hónapja
- Lázár János betiltotta a home office-t a MÁV-nál 13 hónapja