Balázs György a Hewitt tanácsadási részlegének új vezetője
A Hewitt magyar vezetése Balázs Györgyöt nevezte ki a magyarországi tanácsadási részleg irányítójává. A Hewitt eddigi vezetője, Csépai Martin továbbra is a cég ügyvezető igazgatója marad, azonban feladatköre a Hewitt Európai Aktuáriusi Központjának menedzselésével bővül.
Több mint három év nemzetközi vezetői tapasztalat után Balázs György 2008 februárjától csatlakozott a Hewitt magyarországi csapatához, a magyarországi tanácsadás vezetőjeként. Elsődleges feladata a budapesti iroda működésének és üzletvitelének koordinálása, valamint a Hewitt magyarországi tevékenységeinek fejlesztése, árbevételének további növelése lesz. Az iroda dinamikus növekedése tette szükségessé, hogy az Európai Aktuáriusi Központ mellett működő magyarországi tanácsadásnak is saját vezetője legyen. Csépai Martin továbbra is a cég ügyvezetője marad - írja a lapunknak eljuttatott közlemény.
Balázs György (39) hosszú éveken keresztül vezette a TMI Hungary Kft-t. A TMI Magyarország egyik meghatározó tréning és tanácsadó cége. Ügyvezetése alatt a szervezet árbevétele többszörösére nőtt, új üzletágak születtek és erősödtek meg. Ebben az időszakban volt lehetősége a magyar csapatnak a TMI romániai irodájának megalapítására is. 2004-ben Balázs György a TMI nemzetközi hálózatának tulajdonosához, a PRC Group-hoz csatlakozott. Az itt betöltött munkakörében feladatai közé tartozott a TMI és TACK nemzetközi hálózatában működő irodák támogatása és ellenőrzése.
Balázs György (39) hosszú éveken keresztül vezette a TMI Hungary Kft-t. A TMI Magyarország egyik meghatározó tréning és tanácsadó cége. Ügyvezetése alatt a szervezet árbevétele többszörösére nőtt, új üzletágak születtek és erősödtek meg. Ebben az időszakban volt lehetősége a magyar csapatnak a TMI romániai irodájának megalapítására is. 2004-ben Balázs György a TMI nemzetközi hálózatának tulajdonosához, a PRC Group-hoz csatlakozott. Az itt betöltött munkakörében feladatai közé tartozott a TMI és TACK nemzetközi hálózatában működő irodák támogatása és ellenőrzése.
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a "Hard HR" A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Tréning Kerekasztal Konferencia 2026. Élménnyel eredmény! – Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek
Részletek
Jegyek
További cikkek
Új igazgató a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyáránál
2026. április 1-jétől Bobor Roland veszi át a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyárainak vezetését. Az immár 15 éve a Nestlénél dolgozó, számos... Teljes cikk
Új vezérigazgató a Glosternél
A szakembert határozatlan időtartamra nevezték ki vezérigazgatónak. Teljes cikk
Vezetőváltás a Shopfully Magyarország élén
Személyi változás történt a Shopfully magyarországi vezetésében: Zsatkulák István, a vállalat hazai ügyvezetője távozik pozíciójából, és a... Teljes cikk
Kapcsolódó hírek
- Táppénz alatt kirúghatnak? 3 hónapja
- Betegség miatt elvehetik a pihenőnapokat? 3 hónapja
- Táppénz alatt járhatok hétvégén tanfolyamra? 3 hónapja
- Hogyan alakul a gyermek utáni pótszabadság GYES ideje alatt született második gyermek esetén? 4 hónapja
- Nem közeli hozzátartozó halála esetén, jár a temetési szabadság? 4 hónapja
- Közös megegyezésnél jár a felmondási idő vagy annak megváltása? 4 hónapja
- Sokkoló döntés év végén: 140 embernek mond fel a Gattyán-birodalom 4 hónapja
- HR Tehetségek 2025: Bacsó György 5 hónapja
- Mit tehetek, ha a munkáltatóm nem hajlandó aláírni a határozatlan idejű munkaviszonyom megszüntetését? 5 hónapja
- Hogyan férhet össze, ha szombaton dolgozunk, de október 24-én meg szabadságot írnak elő? 6 hónapja
- Rigó Csaba Balázs: az AI versenyképességi tényező 7 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?