Bemutatta új cégét a Brokernetből kivált Kósa Erika
Consequit néven alapította meg új pénzügyi tanácsadó cégét, és jövőre már országos lefedettségben 1,8-2,2 milliárd forint árbevételt tervez - mondta a Brokernetből kivált Kósa Erika, csütörtökön szakújságíróknak Budapesten.
Célcsoportjuk a középosztály felső részén elhelyezkedő 200-300 ezer, illetve az e szint feletti 40-50 ezer család. A Consequit kizárólagos tulajdonosa Kósa Erika. Mellette a menedzsment tagja még Körtvélyesi Zoltán vezérigazgató és Farkas András értékesítési vezérigazgató.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Innováció a teljesítményértékelésben: egy új út a minőségi visszajelzésekért 2 éve
- Megvan a Raiffeisen új HR igazgatója 2 éve
- Megduplázódott tavaly a cégfelszámolások száma 2 éve
- Ötezer cég szűnt meg december óta Magyarországon 2 éve
- Kismértékben folytatódott a cégek számának növekedése tavaly 2 éve
- Dragon Erika lett a Pfizer új orvosigazgatója 3 éve
- Nyolcszázezer nyugdíjas térne vissza dolgozni 3 éve
- Ezekre a társasági jogi változásokra figyeljen, ha vállalkozása van! 3 éve
- Meghaladta a válság előtti szintet a cégalapítások száma Németországban 3 éve
- Német cégalapításon vagy osztrák cégalapításon gondolkodsz? Mutatjuk a legfontosabb tudnivalókat 3 éve
- Megalakultak az első kismama-szövetkezetek 4 éve