Covid-bónuszt kapnak az Audi munkatársai: 350 ezer forint üti a markukat
Már május elején kézhez kaphatják a győri Audi-gyár munkatársai azt a bruttó 350 ezer forint egyszeri bónuszt, amit a pandémia alatti helytállásukért a szakszervezet kezdeményezésére juttat nekik a vállalat.
Ennek összege bruttó 350 ezer forint, amely egyszeri, eseti kifizetést jelent és az arra jogosult munkatársak az áprilisi bérrel, május elején kaphatják kézhez - közölte az Audi Hungária Független Szakszervezet (AHFSZ).
A külön elismerés fizetését egyébként az érdekvédelmi szervezet szorgalmazta az immár több mint egy éve tartó rendkívüli helyzet miatt.
Fotó: Audi Hungária
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából... Teljes cikk
A Revolut magyarországi fióktelepének indulása új korszakot nyithat a hazai pénzügyekben, különösen a több mint 2 millió felhasználó számára.... Teljes cikk
Az Audi Hungariánál megszületett az új, két évre szóló bérmegállapodás, amely egyszeri, akár egymillió forintos kifizetést is tartalmaz. Bár... Teljes cikk
- Lakhatási támogatás 2026-ban - amit munkavállalóként és munkáltatóként tudni kell 6 napja
- Felfüggesztik a sztrájkot a pécsi buszvállalatnál 1 hete
- Megjelent a rendelet a pedagógusok egyszeri kiegészítő juttatásáról, ekkor kapják meg a tanárok 2 hete
- Szakszervezet alakult a Samsungnál – egyre több dolgozó csatlakozik a gödi botrány után 3 hete
- Egy sornyi szakszervezet kéri a korkedvezményes nyugdíj visszaállítását 4 hete
- Veszélyben az audis bérelőny? Új stratégiával készül a szakszervezet 1 hónapja
- Felmérés: ezért is megéri pluszjuttatást adni a dolgozóknak 1 hónapja
- Így csökkenthető a fluktuáció: juttatások, amelyek valóban számítanak a munkaerő megtartásában 1 hónapja
- 10 követelés, ami minden dolgozót érint – országos petíció indult a bérek és a munkafeltételek miatt 2 hónapja
- Nulla százalékos béremelést ajánlott dolgozóinak az Audi Hungaria 2 hónapja
- Miért az AI-hoz fordulsz a főnök helyett? Készséghiány és bizalmatlanság az AI korában 2 hónapja

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben