Havi 7,5 milliót keresett a vagyonkezelő volt vezérigazgatója
A Magyar Nemzet birtokába jutott munkaszerződés szerint a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. napokban menesztett vezérigazgatója, Tátrai Miklós - prémiumokkal és egyéb juttatásokkal együtt - havonta legkevesebb 6,5 millió forintot keresett, amely mellé a vagyongazdálkodási tanács tagjaként a mai napig további egymillió forint is jár neki.
Étkezési hozzájárulásként havi 12 ezer forintot, béren kívüli juttatásként pedig több mint 58 ezer forintot kapott, amelyet étkezési jegy, üdülési csekk vagy akár egészségpénztári hozzájárulásként is hasznosíthatott. Mindemellett szolgálati autó és mobiltelefon is megillette. Bár Tátrai Miklóst július 14-i hatállyal felmentették posztjáról, az MNV vagyongazdálkodási tanácsának tagja maradt, és ezen minőségében további egymillió forintos fizetést is kap. Mindez azt jelenti, hogy távozásáig legkevesebb 7,5 millió forintot keresett havonta Tátrai Miklós - írja a szerdai Magyar Nemzet, melyből további részleteket is megtudhat az ügyről.
Magyar Nemzet
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Egy friss kimutatás szerint egy átlagos munkavállaló évente kétszer annyi megbeszélésen vesz részt, mint két évvel ezelőtt, ami a koncentrált... Teljes cikk
Az egészségügyi ápolók munkája óriási jelentőségű - mondta az Észak-pesti Centrumkórház - Honvédkórház főigazgatója a magyar ápolók napja... Teljes cikk
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV január végétől 4 hete
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV január végén 1 hónapja
- Luxuskarácsony az állami szektorban: 52 ezres ajándékcsomagot kaptak a dolgozók 2 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV az év első munkanapjain 2 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV az év legvégén és 2026 elején 2 hónapja
- Lesz idén prémium? Mikor jár és mikor perelhetünk érte? 2 hónapja
- Új munkaszüneti nap jöhet Magyarországon – karácsonyi bejelentés 2 hónapja
- Megalakult a Magyar Mesterséges Intelligencia Tanács 2 hónapja
- Valós emelés a nyugdíjaknál, duplázás a családi pótléknál – erre készülne a Tisza-kormány 3 hónapja
- Gyors, egyszerűen elérhető munkaerő: szerb munkavállalók a magyar munkaerőpiacon 3 hónapja
- Bérfejlesztésről és létszámcsökkentésről döntöttek ennél a magyar cégnél 3 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben