Hogyan alakultak a cégek HR büdzséi? - kutatás és workshop a HR Portál szervezésében
Örökös dilemma a vállalati HR-esek mindennapjaiban, vajon melyik ujjába harapjon a HR-es, ha felülről érkezik az ukáz: vágni kell! Ilyenkor az első gondolat, ami logikusan eszünkbe jut, hogy vajon mit csinál a konkurenciánk? Nos erre a kérdésre immár van/lesz válasz.
Hol ismerhetem meg az eredményeket?
Természetesen a kitöltők hozzájuthatnak e-mailben egy kivonathoz, de sokkal részletesebben ismerkedhet meg az eredményekkel, ha eljön májusi félnapos workshopunkra ( www.hrportal.hu), ahol Magyarország legnagyobb vállalati HR-esei mesélnek gyakorlati problémákról és azok megoldásairól, így például Bányai Tibor, a Hankook Tire Magyarország HR igazgatója, Eisele Endre, az MKB Bank HR főosztályvezetője, Gáspár Ferenc, a McDonalds Magyarország HR vezetője, valamint Juhos Andrea, DBM Hungary ügyvezető partnere.
Ne feledje, ha kitölti kérdőívünket, jelentős kedvezménnyel jöhet el rendezvényünkre!
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) legfrissebb adatai alapján 2025-ben is stabilan magas szinten maradt a 25–49 éves korú nők foglalkoztatási... Teljes cikk
Egy friss kutatásban a Z generációsok majdnem fele azt mondta, hogy szülei segítettek nekik önéletrajzot írni, de volt olyan szülő is, aki gyermeke... Teljes cikk
Heteken belül elutalják a tanároknak azt a 150 ezer forintos juttatást, amiről az e heti kormányülésen született döntés - közölte a csütörtöki... Teljes cikk
- Maldív-szigetek és extra fizetés – Babót új tanítóját így csábítják 2 hete
- A fiatal felnőttek közel fele ritkán vagy soha nem tesz félre pénzt arra az esetre, ha nem tudna dolgozni 2 hete
- Értékteremtés a változó munkaerőpiacon – Z generációs szemlélet a HR-ben 3 hete
- A HR-washing - avagy a kicsírázott babzsákfotel 3 hete
- Új, jól fizető fejlesztői állások – történelmi videojáték-beruházást jelentett be a kormány 3 hete
- Így lehet a HR a digitalizáció és az AI nyertese 4 hete
- Eleged van mindenből? Fizikai munkások jelentkezését várják az Antarktiszon 4 hete
- Új korszak jöhet a Debreceni Egyetemen a GE-vel közösen 1 hónapja
- Ha egy kulcsszemély lemarad, az egész cég lemarad 1 hónapja
- AI a HR-ben: miért nem bíznak a szakemberek a mesterséges intelligenciában? 1 hónapja
- Oroszul beszélő munkavállalókat toboroznak ebben a magyar városban 1 hónapja

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben