Húsz szállodát épít hazánkban egy osztrák cég
Összesen húsz szállodát épít a következő négy-öt évben Magyarországon az osztrák Warimpex - írja a Világgazdaság.
Budapesten a Pauler, a Csalogány, a Diószeghy utcában, a Bécsi úton és az Erzsébet királyné útján lévő irodaházak tartoznak a kiszemeltek közé, a cég azonban jó pár vidéki városban is fejlesztéseket tervez a következő három-négy évben - számol be a Világgazdaság.
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Fordulóponthoz érkezik a Revolut magyarországi működése: hamarosan elindul a hazai fióktelep, és a felhasználók magyar IBAN-számot kapnak. A... Teljes cikk
Hónapokig tartó, rendkívül nehéz tárgyalások után megállapodás született a Bosch autóipari beszállítói üzletágának átalakításáról. A... Teljes cikk
Nyolc napon túl gyógyuló személyi sérüléssel járó baleset történt a CATL Debrecen építési területén csütörtök délelőtt - közölte a cég pénteken az MTI-vel. Teljes cikk
- Gyakornokból lett szállodaigazgató - Hegedüs Hajnalka, a Hilton Budapest első női igazgatója 1 éve
- A távmunka trend most érezteti hatását: üresednek az irodaházak 2 éve
- Idén is díjazták a legjobb konferencia és wellness szállodákat 2 éve
- Az attitűd a kulcs, nagy a verseny a fiatalokért: így keresi az utánpótlást a Marriott 2 éve
- 5+1 ok, amiért a Hotel Ózon a tökéletes helyszín cégük rendezvényének 2 éve
- Az okos munkakörnyezetek ereje: Növelje munkavállalói produktivitását! 2 éve
- Egyre kihasználatlanabbak a budapesti irodák 2 éve
- A munkavállalók kapnák a szervizdíjat 2 éve
- Egy családbarát szálloda, ahol az étkezés is már egy kész felüdülés 3 éve
- Gondok vannak a magyar irodapiacon 3 éve
- Különleges irodaházba költözött az IBM Budapesten 3 éve
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben