Krecz Tibor a Figyelő új főszerkesztője
Krecz Tibort nevezte ki a Figyelő új főszerkesztőjévé a Sanoma Budapest Zrt. A 45 éves szakember 2009. április 15-től irányítja az üzleti-gazdasági lap szerkesztőségét. Mint ismeretes, a hetilap előző főszerkesztője, Martin József Péter 2008. december végén távozott a kiadótól a Népszabadsághoz. Az azóta eltelt időben Simon Ernő megbízott főszerkesztőként gondozta a Figyelőt.
"A Figyelő mértékadó tömegtájékoztatási eszköz. Húsz évvel a rendszerváltás után és a jelenlegi válsággal terhelt időszakban minden korábbinál fontosabb, hogy a Figyelő termék döntéshozókból álló célcsoportjának továbbra is izgalmas, nélkülözhetetlen, hiteles és releváns tartalmat tudjunk eljuttatni" - nyilatkozta kinevezésekor az új főszerkesztő.
Krecz Tibor 1992 és 1995 között a Figyelő rovatvezetőjeként, majd két évig felelős szerkesztőjeként dolgozott. Ezután három évig az RTL Klub hírigazgatója, majd vezérigazgató-helyettese volt. 2000-től az Axelero Zrt. média üzletágának ügyvezető igazgatói pozícióját töltötte be, 2003-ban saját médiaprodukciós és tanácsadó céget alapított.
Krecz lendületben levő hetilap irányítását veszi át: a Figyelő árus eladása 2008. negyedik negyedévében tartósan 20 százalékkal ugrott meg, 2009 februárjában számos olyan exkluzív értesülést, háttéranyagot és interjút közölt, amellyel történetének legmagasabb értékesített példányszámait érte el.
- 2025.02.28Vezetői Best Practice Fórum - Digitális transzformáció és az AGILE A Fórum célja: A Fórum célja a jó vezetői gyakorlatok és tapasztalatok megosztása, illetve a hazai vezetési kultúra fejlesztése.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.11Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Szervező: BME
Részletek
Jegyek
- 2025.03.18Óbudai Egyetem Állásbörze A személyes találkozás az potenciális jelentkezőkkel az állásbörzén az egyik leghatékonyabban módszer, hiszen amíg egy önéletrajz csupán „vázlatos” formában nyújt a jelentkezőről képet, addig a személyes találkozás és beszélgetés által sokkal jobban bizonyíthatnak is a szakmai felkészültséggel kapcsolatban.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.27 recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét.
Részletek
Jegyek
Az elnökség két új taggal bővült. Teljes cikk
A szükséges hatósági engedélyeket követően, tervezetten január 31-i hatállyal a francia Europ Assistance SA lesz az új többségi tulajdonosa az... Teljes cikk
A Roche örömmel jelenti be, hogy 2025. január 1-jétől Arno Kamm tölti be a Roche Services & Solutions (RSS) EMEA budapesti központjának ügyvezető... Teljes cikk
- Új vezérigazgató az ING Bank élén 3 hónapja
- Digitális Wellbeing: a telemedicina és egyéb innovatív juttatások hatása a dolgozói jóllétre - interjú Somogyi Tiborral, a DokiApp alapító ügyvezetőjével 5 hónapja
- Új ügyvezető a debreceni repülőtér élén 5 hónapja
- Új regionális vezetője lett a Bátor Tábornak 5 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2024-ben: Simon Csilla, az MVM Csoport HR igazgatója 8 hónapja
- Új elnöke van a Magyar Munkaerő-kölcsönzők Országos Szövetségének 9 hónapja
- Megvan a végleges döntés a következő magyar űrhajósról 9 hónapja
- "Közéleti hisztéria?" - avagy menesztették L. Simon Lászlót a Nemzeti Múzeum éléről 1 éve
- Mi lesz az EU-s támogatásokkal? 1 éve
- Ezres nagyságrendű igény van indiai kamionsofőrökre Magyarországon: Bányai Tibor 1 éve
- Folytatódik a küzdelem a magyar egyetemek részvételéért az Erasmus és a Horizont programban 1 éve