Munka helyett inkább segélyből nevelnek gyereket?
A brit szülők több mint fele nem tudja fizetni a gyermekfelügyelet költségeit a kormány megszorító intézkedései miatt. Többen már arra készülnek, hogy otthagyják munkahelyüket, és inkább otthon, segélyből tartják el a gyermeküket - értesült a hírTV.
A munkavállaló anyák egy része most arra készül, hogy otthagyja állását, és a munkanélküli segélyből neveli tovább gyermekét. Szakértők közben arra figyelmeztetnek, hogy a megszorítások recesszióba taszíthatják az egyébként is rendkívül sérülékeny brit gazdaságot.
hírTV
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A rossz vezetés és a dolgozók félreértése a vállalatok számára a legtehetségesebb munkatársaik elvesztését jelentheti, állítja egy friss kutatás. Teljes cikk
A rendszert az Egyesült Államokban és Kanadában vezetik be. Teljes cikk
Csak a 25 év alattiak jelentettek csökkenést az elégedettségben, ami arra utal, hogy személyre szabottabb stratégiákra van szükség a karrierjük... Teljes cikk
- Rendőrök tüntetnek Romániában 6 hónapja
- Fedezze fel a munkaerőpiac digitális lehetőségeit és jogait! 1 éve
- Tudjon meg többet a munkahelyi elszámolásokról egy pillanat alatt! 1 éve
- Temetési segély 1 éve
- 35 milliót fizet az exférj volt feleségének a házasság alatt végzett házimunkáért 1 éve
- Elvárható a szülőktől, hogy gyermekeiket 24 éves korukig anyagilag támogassák 1 éve
- Kiszámolták: ennyivel jár rosszabbul egy szülő egy gyerektelenhez képest 1 éve
- Sztrájkhangulat Romániában: még a börtönőrök is őrizetlenül hagynák a rabokat 2 éve
- Nem kapnak munkanélküli segélyt a sztrájkolók 2 éve
- Iskolaőrre támadt, felfüggesztett börtönt kapott 2 éve
- Elszálltak a különóra árak 2 éve