Négy megye rendőrfőkapitány-helyettesét is leváltotta Hatala József
Indoklás nélkül visszavonta Baranya, Fejér, Heves és Tolna megye bűnügyi rendőrfőkapitány-helyetteseinek vezetői megbízatását Hatala József országos főkapitány - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata szerdán az MTI-t.
Baranya megyében Ambrus Ágnes ezredes, Heves megyében Asztalos János alezredes, Fejérben Lasancz Zoltán ezredes, Tolna megyében Törökné Kaszás Rozália ezredes látta el eddig a bűnügyi igazgatói feladatokat.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Németh Kornél távozása 2026 második felében várható. Teljes cikk
2026. március 1-jétől új országigazgató irányítja a JYSK magyarországi működését: Szűcs Tamás veszi át a pozíciót Szimeiszter Sándortól,... Teljes cikk
A Wallis Csoport alapítója és elnöke, Veres Tibor nyerte el a fődíjat az EY Az Év Üzletembere program gáláján. A nemzetközi piacokon is sikerrel... Teljes cikk
- Több mint 4500 rendőr hiányzik az országból, egyre rosszabb a helyzet 6 hónapja
- Távozik a Mohu vezetője 7 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Zahari József, E.ON Hungária 9 hónapja
- Nem csak a Z, minden generáció szereti a rugalmas munkavégzést 1 éve
- Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák és a rendőrök, ekkor érkezik az összeg 1 éve
- Elköltötte a cége pénzét, majd kitalált egy bűncselekményt az alkalmazott 1 éve
- Ismeretlenek megszerezték az összes rendőr nevét és elérhetőségét 1 éve
- Személyi változás a debreceni Vitesco Technologies élén 2 éve
- Így változott a dolgozók és a munkaadók viszonya a V4 országokban 2 éve
- Új vezető a makói Continental gyár élén 2 éve
- Nekem az a dolgom, hogy keressem meg a bizonyítékokat, hogy mihamarabb legyen meg az elkövető - Andrási Zoltán bűnügyi technikus egy napja 2 éve

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben