Sanoma: újabb netes lapigazgatóval

2006. december 4-től Szávuly Krisztián lett a Sanoma Budapest kiadó második internet lapigazgatója.

Új média divíziójának erősödése és az online termékek számának növekedése nyomán a Sanoma egy második internet lapigazgató kinevezéséről döntött. A kiadó célja a lépéssel, hogy tovább erősítse pozícióját egy-egy online szegmensben, így például a termékek, szolgáltatások listázásán alapuló ún. "listings" piacon, valamint a nők, az üzleti döntéshozók és fiatalok elérésben.

Németh Norbertet 2005 márciusában nevezték ki az Új Média Divízió lapigazgatójává, 2006. december 4-től pedig Szávuly Krisztián is tagja a divízió szakembergárdájának. Magát a 100 fős üzletágat Gerentsér Imre irányítja. Mindkét lapigazgató foglalkozik klasszikus, tartalom jellegű portálokkal és szolgáltatásfejlesztéssel is. Szávuly Krisztián jelenleg a FigyelőNET, a TeszVesz.hu és a Vezess.hu működéséért felel, a későbbiekben azonban várhatóan bővül a portfóliója.

Szávuly Krisztián korábban a T-Online Magyarország Zrt.-nél a webes szolgáltatások, majd a T-Online.hu portál vezetője volt. Feladatai közé tartozott a webes szolgáltatások stratégiájának kialakítása, a jelentős fejlesztési projektek irányítása (például zeneáruház rebranding, video-megosztás, személyes honlapkészítő), termékek piaci bevezetése. Ezt megelőzően a Synergon Informatika Nyrt. marketing tanácsadójaként is dolgozott.

Tanulmányait a Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem kereskedelmi dinamika szakirányán végezte. 1995-ben vett részt a francia ESSCA csoport közgazdasági felsőoktatási intézményének master képzésén, ahol nemzetközi kereskedelmet és logisztikát tanult.
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Új országigazgató a JYSK Magyarország élén

2026. március 1-jétől új országigazgató irányítja a JYSK magyarországi működését: Szűcs Tamás veszi át a pozíciót Szimeiszter Sándortól,... Teljes cikk

Rangos üzleti díjjal jutalmazták a magyar befektetőt – jön a globális megmérettetés

A Wallis Csoport alapítója és elnöke, Veres Tibor nyerte el a fődíjat az EY Az Év Üzletembere program gáláján. A nemzetközi piacokon is sikerrel... Teljes cikk

Újraválasztotta elnökét a Felnőttképzők Szövetsége

Ötödik alkalommal választotta elnökének a Felnőttképzők Szövetsége Zsuffa Ákost. Teljes cikk