Színházba viszi a kisiskolásokat a MOL
"Színházba a Slovnafttal" nevet viselő programjával próbálja hozzáférhetőbbé tenni a kisiskolások számára a színházlátogatást a MOL szlovákiai leányvállalata, a Slovnaft. A márciusban indult projekt keretében a vállalat finanszírozza a Pozsony környéki települések általános iskolásai számára a színházi előadásokra való eljutás utazási költségeit.
"A vállalat számára a társadalmi felelősségvállalás keretén belül prioritást élvez az oktatás és a kultúra támogatása. Ez a projekt pedig mindkét területet magában foglalja" - mondta el az MTI-nek a kezdeményezés kapcsán a Slovnaft kommunikációs igazgatója, Anton Molnár. Hozzátette: az elsősök a program koordinátori szerepét is ellátó pozsonyi Kisszínpad (Malá Scéna) előadásain vehetnek részt.
A kisiskolák elsősei havonta két alkalommal látogathatnak el a Kisszínpadra az iskolaév végéig, majd a nyári szünetet követően a program újraindul. Amennyiben a program jó visszhangra talál, a jövő évtől a MOL leányvállalata azt az egész ország területére kiterjeszti.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Szlovákiában a dolgozók kétharmada alig jön ki a fizetéséből, rengetegen túlóráznak 11 hónapja
- Mi lesz a következménye annak, hogy egyre kevésbé számít a munka a gazdaságban? 1 éve
- CSR-tól az ESG-ig: a píárszínezetű jófejségtől, a kötelező fenntarthatósági meggyőződésig 1 éve
- Fico elleni merénylet - Továbbra is kritikus állapotban van a szlovák kormányfő 1 éve
- Így tehetsz a munkavállalókért és egy jó ügyért egyszerre 1 éve
- Szlovákiában betiltják a mobiltelefonok használatát az általános iskolákban 1 éve
- 1000 eurós minimálbér lesz pár éven belül Szlovákiában? 1 éve
- A hibrid munkarend növeli a nemek és társadalmi csoportok közötti egyenlőséget 1 éve
- Szlovákiában és Horvátországban is tüntetnek a gazdák 1 éve
- Lesújtó eredmények: három iskolaévnyi előnyt jelent a családi háttér Magyarországon 2 éve
- Sok vállalat a HR-re bízza a társadalmi felelősségvállalást, de forrást nem igazán ad hozzá 2 éve