Új taggal bővül a TV2 vezetése
Új taggal bővül a TV2 vezetése: B. Csejtei Ildikó végzi a jövőben a Marketing és Kommunikációs Igazgatóság irányítását.
Ildikó 2007 óta a Hungaropharma Zrt. üzletfejlesztési és marketing vezetői pozícióját töltötte be, ahol a B2B feladatokat ellátó Marketing Osztály és a Gyöngy Patikák franchise rendszert üzemeltető és B2C kommunikációt végző Üzletfejlesztési és Kommunikációs Osztály irányításáért felelt.
Ezt megelőzően 2000-2007 között a Sanoma Budapest Zrt.-nél dolgozott marketing és PR igazgatóként, 1997-2000 között pedig az ÁB-AEGON Biztosító Zrt.-nél látta el ugyanezt a feladatkört.
A szakember kilenc éven keresztül volt tagja a Magyar Reklámszövetség Elnökségének, és 2002 óta állandó zsűritagja az IAA (Nemzetközi Reklámszövetség) Magyarországi Tagozata által kiírt kampányhatékonysági pályázat (EFFIE) elbíráló testületének.
Ildikó a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetemen (ma Corvinus) szerzett közgazdász diplomát marketing és nemzetközi kapcsolatok szakon, majd tanulmányait Németországban (Universität Passau) és azt követően az Egyesült Királyságban (University of Cambridge, Darwin College) folytatta - olvasható a szerkesztőségünknek eljuttatott sajtóanyagban.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
- Új elnök a Magyar Elektrotechnikai Egyesület élén 3 hete
- Új vezérigazgató a Roche Magyarország gyógyszeripari divíziójánál 3 hete
- Új ügyvezető igazgató az Austrotherm Kft.-nél 1 hónapja
- Új ügyvezető igazgató az Eve Power Hungary Kft.-nél 1 hónapja
- Új vezérigazgató a Citroennél 1 hónapja
- Új vezérigazgató a Graphisoft Parknál 1 hónapja
- Új vezérigazgató az AKKO Invest-nél 1 hónapja
- Karácsony Gergely felmentette a BKV vezérigazgatóját 1 hónapja
- Közel két évtized után távozik az Eisberg ügyvezetője 2 hónapja
- Új vezérigazgatóval folytatja a BÁV 2 hónapja
- "A párbeszéd hidjait építeni" - erről szólt XIV. Leó pápa első beszéde 2 hónapja